Březen 2007

Kimi fotos 10

31. března 2007 v 23:50 | Sarah |  -- Kimi Raikkonen --
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Fernando a Raquel že by rozchod?

31. března 2007 v 21:41 | Sarah |  AKTUÁLNĚ
Fernando Alonso se jel údajně po tragickém rozchodu se španělskou kráskou Raquel del Rosariovou odreagovat do sídla McLarenu ve Wokingu, kde bude pracovat na závodním simulátoru.
Týden po té, co se s Alonsem rozešla, byla zpěvačka ze španělské skupiny El sueňo de Morfeo (Morfeův sen) přistižena se španělským zpěvákem Franem Pereou (foto zde).
Mezi párem to už prý nějakou dobu jiskřilo. Alonso by se teď podle některých prý mohl špatně soustředit na závodění. Jeho otec však říká, že ho alespoň nikdo nebude rozptylovat

Kimi a koně:)

31. března 2007 v 20:32 | Sarah |  -- Kimi Raikkonen --
Když Kimi koupil své manželce koně, rozhodl se že ho vyskouší. Na koni nikdy předtím neseděl, ale byl přesvětšen že to samozřejmě zvládne. Jak je u něj zvykem, přinutil nebohé zvíře jet co největší rychlostí. Kůň se tedy rozběhl. Ale jak trať končila, Kimi začal řvát protože nevěděl jak koně zastavit...Ke kimimu štěstí byl kůň inteligentní (nebo tak nešikovný) a před velkou překážkou se zastavil a vše dobře dopadlo. Od té doby má Kimi od Jenni zakázáno na koně vlést...konec pohádky:)

Rozhovor s kimim

31. března 2007 v 20:16 | Sarah |  -- Kimi Raikkonen --
Jaký byl nejlepší dárek který jsi kdy dostal?
Nejnovější verze IPodu
Zajímáš se o politiku?
ne vůbec!
Kino nebo televize?
samozrejmě Kino
Jaká je tvá nejoblíbenější písen:
mám jich hodně oblíbených, ale nejraději mám ty finské
Poslední kniha kterou si četl:
autobiografie Jamese Hunta
věc nebo věci kterých by si se nikdy nevzdal
počítač, IPod a mobil
Jsi pověrčivý?
tim si nejsem jist
Nejkrásnější věc kterou si proži?
Mé první vítězství v Sepangu 2003. v osobním životě pak svatba s jenni
Kdo je tvůj nejlepší přítel?
Toni Vilander
Kolik motorek a aut máš v garáži?
deset různých motorek a pět aut, nejraději mám Enzo mé první ferrari
Koho ve sportu obdivuješ?
Vím že to zní divně, ale já nikoho ve sportu neobdivuji. ze součastníků neni mezi sportovci žádná osobnost
Jaké byli tvá nejlešpí vítězství?
Monako a Spa 2005
Jaká je tvá nejoblíbenější trat.
Spa je moc technické, ale Monako je fantastické!

no docela pěkný no :)))

31. března 2007 v 18:56 | Sarah |  -- Kimi Raikkonen --
Při brouzdání na netu jsem náhodou narazila na tuto docela vtipnou fotku:)

Jenni 3

31. března 2007 v 18:44 | Sarah |  Jenni Dalhman Raikkonen
user posted image
user posted image
[image]
[image]
[image]


Francie za rok bez GP

30. března 2007 v 14:17 | formule-1.cz |  AKTUÁLNĚ
Hodně diskutovaným tématem posledních několika dnů je konání GP Francie v roce 2008. V příštím roce by Magny Cours nemělo v kalendáři F1 figurovat a země Galského kohouta se do kalendáře vrátí až v roce 2009, ovšem závodit se bude v Paříži! Sportovní denník L´Equipe napsal, důvodem absence Magny Cours příští rok jsou logistické problémy.
Zatím tato informace nebyla oficiálně potvrzena, ale pokud se tak stane, GP Francie nebude součástí kalendáře závodů F1 poprvé od roku 1955. Ecclestone nedávno Magny Cours kritizoval a ani mezi jezdci není tento závod právě oblíben. Izolovanost od velkých měst a nedostatek kvalitního ubytování jsou hlavní příčiny nevole napříč paddockem F1.
Ve francouzském motoristickém časopise Autohebdo Ecclestone francouzskou vládu obvinil, že nedělá nic, čím by Magny Cours pomohla. "Už dva roky končí dálnice asi 10 km před Magny Cours a dostavět zbytek prý bude trvat další 4 až 5 let," dodal velký boss F1.
List L´Equipe napsal, že se Francie pravděpodobně vrátí do kolotoče F1 v roce 2009, ale s jiným okruhem. V této souvislosti je zmiňováno, že Bernie Ecclestone je majitelem supermoderního okruhu Paul Ricard nedaleko Marseille.


Felipe se bude ženit!

29. března 2007 v 12:56 | Sarah |  > Felipe Massa <
Felipe se bude ženit!Před několika dny to oznámil v jednom brazilském televizním pořadu. Svatba je naplánovaná po sezoně 30. listopadu tohoto roku. Jeho nastávající je samozřejmě dlouholetá přítelkyně Rafaela Bassi. Tak ať jim to spolu vydrží!!
[image]

Jezdci a zvířátka:)

29. března 2007 v 12:49 | Sarah |  Funny
Jacques
Vale
Kimi a Ajax
A tady něco pro Dexter:)
Tak Dani a čičí :)

David fotos 3

29. března 2007 v 12:41 | Sarah |  David Coulthard

Francesca a Tonio!

29. března 2007 v 12:23 | Sarah |  Tonio Liuzzi
Stal se menší zázrak, Tonio Liuzzi se ukázal s přítelkyní!! Objevila se s ním tento týden na testech v Malaisii. Moc se toho oní neví, jen to že se jmenuje Francesca. A jak sami vidíte neni moc krásná. Ale u Tonia je známo, že musí být originální. Tak přeci nebude mít trapně krásnou přítelkyni jako všichni ostatní:) Vypadá to že jsou spolu již dělší dobu protože mají uplně stejné tetování!!
Vitantonio Liuzzi (ITA) Scuderia Toro Rosso shows off his new tattoo. Formula One World Championship, Rd 3, Australian Grand Prix, Preparations, Albert Park, Melbourne, Australia, 30 March 2006. DIGITAL IMAGE
[image]

Honda líčí na Andrettiho

28. března 2007 v 19:33 | formule-1.cz |  AKTUÁLNĚ
Sportovní ředitel Hondy Gil de Ferran byl o uplynulém víkendu překvapivým návštěvníkem prvního závodu IndyCar Series na oválu v Homesteadu v Miami. Devětatřicetiletý Brazilec je bývalým vítězem série a našel si i čas na setkání s členy týmu Pense, ve kterém dříve působil. Poznamenal ovšem, že šéfové Hondy se stále velmi zajímají o talentovaného Marca Andrettiho.
Andretti už pro hondu vzimě několikrát testoval a je tipuje se, že se objeví v RA107 na trati v Indianapolisu jako jeden z pátečních jezdců. "Že se tam pojedu podívat, jsem se rozhodl na poslední chvíli," řekl v Anglii žijící de Ferran serveru IndyCar.com. De Ferran si přijel do Spojených států trochu odpočinout před následujícím závodem v Malajsii, ale připustil částečně pracovní podtext své cesty. "Bylo bychom laxní, kdybychom nesledovali mladé rostoucí talenty po celém světě. Nedělali bychom dobře svoji práci, kdybychom jim nevěnovali naši pozornost," dodal de Ferran.
Pro Andrettiho to byl ovšem závod, na který bude chtít rychle zapomenout. Už po pár kolech odstoupil kvůli problémům s ovladatelností vozu.

testy Sepang - den druhý II.

28. března 2007 v 17:54 | Sarah |  AKTUÁLNĚ
)

testy Sepang - den druhý

28. března 2007 v 17:25 | Sarah |  AKTUÁLNĚ

Eddie Jordan a jeho názor na Kimiho pití

27. března 2007 v 17:23 | f1sports.cz |  AKTUÁLNĚ
Podle Eddieho Jordana by mělo Ferrari tolerovat Räikkönenovo občasné pití alkoholu. O Kimim je známo, že má rád vodku a o jeho nočních dobrodružstvích plných alkoholu napsal nejeden bulvární plátek, což vždy bylo pro jeho zaměstnavatele hořkou pilulkou.
Eddie Jordan však radí Ferrari, aby se nepokoušelo o omezování Kimiho životního stylu, protože ten beztak nemá žádný vliv na jeho výkon na trati.
"Je všeobecně známo, že Finové rádi pijí a dokáží zkonzumovat neuvěřitelné množství alkoholu a Kimi pouze následuje tuto národní tradici," řekl Jordan The People.
"Irové se neodpoutají od piva Guinness, Finové zas od enormního množství vodky. Kimi byl přistižen při několika příležitostech, ale to se dalo očekávat. Je mu 27. Moje děti jsou ve stejném věku, a vím, co pro ně takové noční povyražení znamená. Tak proč ne?"
"Za předpokladu, že to nečiní během závodního víkendu či testování má na to Kimi občas nárok."
"Jeho předchůdci Keke Rosberg či Mika Häkkinen za zavřenými také rádi pili a kouřili a nikdy jim to nijak neublížilo. Oba získali mistrovské tituly."
Jordan také poznamenal, že jakékoliv pokusy o Kimiho změnu by mohly přivodit více škody než užitku.
"Když podepíšete s takovým talentem, jakým je Kimi, musíte prostě akceptovat, co má ve svém životě rád."


Bernie chce závod v Paříži

27. března 2007 v 17:18 | f1sports.cz |  AKTUÁLNĚ
Kdyby mohl Bernie Ecclestone sám určit místo konání Velké ceny Francie, tradiční podnik šampionátu by dávno nehostilo nudné a pusté Magny Cours, nýbrž hlavní město Francie, Paříž.
Šestasedmdesátiletý šéf Formule 1 pro francouzský magazín Autohebdo přiznal, že takovýto podnik by byl splnění jeho dlouhodobého snu.
"Paříž je nejnavštěvovanější turistickou destinací světa," vysvětlil jeden z důvodů proč zrovna hlavní město.
Podle Autohebdo by trať měla vyrůst v blízkosti pařížského Disneylandu, který leží asi 30km od centra Paříže. Tato vhodná poloha by také výrazným způsobem posílila návštěvnost podniku.
Součastný závod v Magny Cours v posledních letech bojoval o udržení v šampionátu a i samotný Ecclestone tento podnik několikrát kritizoval. Magny Cours také příliš nepomáhá fakt, že trať ležící 15km od města Nevers je jedinou významnější věcí v širokém okolí.
Ecclestone také kritizoval francouzskou vládu za to, že nijak nepodporuje tradiční závod. Přesto to ale vypadá, že Velká cena Francie v ohrožení není.
"Neumím si představit, že by přišli o jednu z největších sportovních událostí roku," dodal Ecclestone.


Dnešní testy

27. března 2007 v 14:43 | Sarah |  AKTUÁLNĚ
__flashReplacement__