Říjen 2007

Felipe galerie

31. října 2007 v 23:08 | Sarah |  > Felipe Massa <

Hamilton se stěhuje do Švýcarska

31. října 2007 v 10:53 | f1sports.cz |  AKTUÁLNĚ
Lewis Hamilton, vice mistr sezóny 2007, se přidá k Fernandu Alonsovi a Kimi Räikkönenovi a přestěhuje se do Švýcarska. Hamilton již v průběhu sezóny naznačoval, že zájem veřejnosti a zejména médií přesahuje v rodné Británii rozumnou míru a že bude uvažovat o přestěhování.
"Odcházím do země, kterou neznám, ale je to velmi vzrušující," prozradil Hamilton pro BBC Sport.
Dalším z důvodů proč Hamilton opouští rodný ostrov může být i daňová politika. Ve Švýcarsku na něj čekají podstatně nižší daně, než ve Velké Británii.
"Bylo to těžké rozhodnutí," pokračoval ve vysvětlování Hamilton, "mým snem po mnoho let bylo přestěhovat se do Londýna - zůstal jsem tento týden u kamaráda v Londýně a dnes ráno jsem se probudil a zjistil, že je to tam, kde chci být."
"Ale potkám nové lidi, nové tváře a udělám si tam pár přítel a stejně tak moje rodina a moji přátelé odtud mohou přijet a navštívit mě," dodal Hamilton
zdroj. f1sports.cz

Fernando Alonso se potkal s fanoušky v rodném městě

31. října 2007 v 10:52 AKTUÁLNĚ
Fernando Alonso poděkoval svým fanouškům v rodném městě Ovideo, kde se na něj přišly podívat desetitisíce příznivců.
"Dnes bychom měli oslavovat vás, ne mě. Protože i když jsem nezískal titul, učinili jste mě nejšťastnějšího na světě," řekl Alonso. "Bez vás bych neměl tu sílu se příští rok pokusit znovu.
Bude to těžké, ale narozdíl od jiných mám podporu vaši, celého Španělska. Budeme bojovat společně."
Fernando Alonso se rozmýšlí, co bude příští rok dělat. Podle vlastních slov má několik možností, konkrétní ale nebyl.
"Mám nějaké nápady, plán, doufám. Vím, co bych příští rok rád dělal, ale nevím, jestli to bude možné."
formule.cz


Ulice po Hamiltonovi, okruh pro Alonsa

29. října 2007 v 22:11 AKTUÁLNĚ
Jezdcům McLaren, kteří oba prohráli souboj o titul mistra světa v posledním závodě sezóny, se dostane pocty. Pojmenují po nich ulici a okruh.
Británie má nového sportovního hrdinu. Lewis Hamilton se ve své první sezóně předvedl tak, jako nikdy dříve žádný jiný jezdec. O jeho talentu není pochyb a ačkoliv se mistrem světa nestal, v jeho rodném městě Stevenage po něm, jako formu uznání a poděkování, pojmenují ulici.
"Úspěch Lewise je po každého ze Stevenage opravdovou vzpruhou. Všichni jsou na něj velice hrdí a jsou rádi, že pochází právě z našeho města," komentovala starostka Stevenage Sharon Taylorová. "Navíc všichni mladí ho berou jako svůj vzor a vzrostla v nich touha něco dokázat. Opravdu pomohl dostat naše město na mapu."
Zatímco ve Stevenage chystají nové cedule se jménem Hamilton, prezident španělského regionu Asturias, Vicente Alvarez Areces, oznámil, že region bude financovat výstavbu nového muzea a okruhu, které ponesou jméno Fernanda Alonsa. Chtějí tak vyjádřit uznání dvounásobnému mistru světa za jeho úsilí a schopnost vyhrávat ve formuli 1.

Návštěva v nemocnici Great Ormond Street

29. října 2007 v 22:00 > Lewis Hamilton <
společnost ABBEY, která je sponzorem Mclarenu začala spolupracovat s nemocnicí Great Ormond Street a bude pomáhat shánět pro ní finanční prostředky. Proto se Lewis dnes učastnil této akce


Nick na nějaké akci

29. října 2007 v 0:12 | Sarah |  Nick Heidfeld
to mám taky:)

Mika a Kimi

28. října 2007 v 23:55 | Sarah |  -- Kimi Raikkonen --

Kimiho nová motorka

28. října 2007 v 23:51 -- Kimi Raikkonen --
Novopečený mistr světa Kimi Räikkönen se za zisk mistrovského titulu sám obdaroval. Finský závodník je známý jako milovník libovolného dopravního prostředku, který mu umožní rychlou jízdu. Proto nepřekvapuje, že si nechal u firmy ´Walz Hardcore Cycles´ z Hockenheimu postavit jedinečný motocykl v hodnotě 120 tisíc Euro.
Na objednávku zhotovený chopper je lakován v rudé Ferrari barvě, na karburátoru a nábojích kol nese logo italské značky. Základem pohonného ústrojí je motor z motocyklu Harley-Davidson, jehož výkon byl zvýšen ze 75 na 120 koní kromě jiného díky nové klikové hřídeli. Motor je umístěn níže z důvodu snížení těžiště stroje, jehož celková výška se dá pneumaticky regulovat v rozmezí 150 mm. Při stavbě motocyklu byla stejně jako u monopostů formule 1 použita uhlíková vlákna.
text: formule1.auto.cz
Je to hrozné, ale když se to kimimu líbí:D

Ferrari: Finali Mondiali 2007

28. října 2007 v 23:35 | formule1.auto.cz |  AKTUÁLNĚ
Tým Ferrari jde tento týden z oslavy do oslavy. Ve středu se u příležitosti zasedání představenstva Fiatu oslavovalo v Maranellu a ve Fioranu. O tomto víkendu si pak dal celý tým dostaveníčko se svými příznivci na okruhu v Mugellu při Finali Mondiali 2007.
V horském prostředí okruhu Mugello se slavil nejen zisk obou letošních titulů mistra světa, ale také 60 let trvání značky Ferrari. Součástí programu proto nebylo pouze představení aktuálních monopostů Ferrari F2007 nebo supersportovního vozu Ferrari FXX. K vidění byla celá řada závodních skvostů, vývojových prototypů i rarit z minulosti.
Prezident Ferrari Luca di Montezemolo přivedl před naplněné tribuny celý závodní tým F1 v čele s jeho sportovním ředitelem Jeanem Todtem, jezdci Kimim Räikkönenem a Felipem Massou a nechyběl ani Michael Schumacher.

Oslavy v Ovideu

28. října 2007 v 18:49 | Sarah |  > Fernando Alonso <
Kimi fotos 23

28. října 2007 v 16:02 | Sarah |  -- Kimi Raikkonen --

Kimi fotos 22

27. října 2007 v 22:01 | Sarah |  -- Kimi Raikkonen --

Svatba už se blíží

27. října 2007 v 22:00 | Sarah |  > Felipe Massa <
Svatba Felipeho a Rafaely se už pomalu blíží, brát se budou v tomto kostele a to dne 30. listopadu tohoto roku. Na party je poznávo 70 lidí, na mě bohužel zase zapoměli:(
[image]

Trochu trapné video:D

27. října 2007 v 21:55 | Sarah |  > Fernando Alonso <
Je to nějaká televizní show, kde si moderátor vzal nejspíše za cíl co nejvíce otravovat jezdce, a vlastně všechny lidi kolem F1. Alonso se s tim uměl vypořádat kupodivu nejlíp
tady je jedna část, ale upozornuju pěkná blbost:)

Jak Kimi slaví

27. října 2007 v 21:13 | Sarah |  AKTUÁLNĚ
Skončila sezona, Kimi má titul, přesto si ale nemůže slavit jak chce, povinnností je více než dost. Proto může být vděčný, že se mu na začátku tohoto týdne podařilo ušetřit alespon pár volných dnů. K sobě domů do Švýcarska si pozval všechny své kamarády, včetně nejlepšího přítele Toniho Viliandera.
Protože povinnosti ale nečekají, už ve středu musel zavítat do sídla Ferari v Itálii, kde oslavy pokračují. V průběhu týdne by se zde mělo objevit plno významných hostů, včetně Michaela Schumachera, Miki Hakkinena, Miki Sala, Felipe Massy a dalších. . Nebude chybět ani Toni Viliander, který Kimiho všude ochotně doprovází. Hlavní oslavy jsou naplánovány na zítra, kde se v rámci 60 výročí ferrari představí i všechny vozy z jednotlivých roků.
Po Maranellských oslavách konečně pro Kimiho začnou ty pravé prázdniny, bohužel do Finska se podívá až koncem listopadu..
__flashReplacement__