Prosinec 2007

Štastný Nový rok

31. prosince 2007 v 13:50 | Sarah |  Ostatní
nico


Nels fotos

19. prosince 2007 v 23:23 | Sarah |  Nelson Piquet Jr.
zde se užasně tváří

Nels a holky - jak to teda je

19. prosince 2007 v 23:10 drby
Tady jsem našla dva docela zajímavé články jak by to mohlo být s Nelsonem a jeho přítelkyněma. Je to v angličtině a překládat to nebudu protože tomu musí snad všichni rozumět
In April 2007, Nelsinho Piquet and Helena Bordon put an end to their relationship. A few days later, the young man comforted him in the arms of the beautiful Poliana Soares. According to some sources, romance was short for reasons of schedules and locations. The pilot lives in Oxford, but he travels a lot and Poliana is in Brazil. In June, he flirtait with Marcela Tranchesi, top-model and best friend of his ex, Helena. A period of celibacy and is currently with Nelsinho Gabriela Constantino. It is a dummy Brazilian 17 years. If this rumor is verified, it is winning its third in eight months ... It does not yet competes with Lewis Hamilton but it is on the right track ...
A tady i něco o vánocích:
One certainty, the future of team-mate Fernando Alonso is at home for the holidays. Gabriela be invited Piquet in the family for the holidays? The Brazilian press will be pleased to announce we if so ...
Kelly and Nelsinho are in Brazil to spend Christmas with family. Then Kelly will leave Punta del Leste to join his friends. Nelsinho will spend the Christmas Eve with her mother, Sylvia Tamsma, Trancoso (Brazil). And the big news of Christmas circulating at the moment is the romance of Nelsinho with Gabriela Constantino.
According Revista Caras ", the young Brazilian is single since breaking up with Helena Bordon said Heleninha. Who is telling the truth? Let's judge or upgrade to the version that you like the most ... For me, it will be that of "Caras" and you?

v rádiu

19. prosince 2007 v 22:48 | Sarah |  > Fernando Alonso <

Vánoční besídka

19. prosince 2007 v 10:35 | Sarah |  Nick Heidfeld


Hamilton přišel o řidičský průkaz

18. prosince 2007 v 21:04 drby
Francouzská policie oznámila, že přistihla pilota formule 1 Lewise Hamiltona ze stáje McLaren, jak jede na dálnici rychlostí 196 km/h. Britskému jezdci proto odebrala řidičský průkaz. Vicemistrovi posledního ročníku seriálu nejprestižnější formule bude průkaz chybět minimálně měsíc.
Policisté zabavili dvaadvacetiletému jezdci řidičský průkaz i jeho vůz značky mercedes a uložili mu pokutu 600 eur. Celá událost se stala v neděli nedaleko francouzského města Laon.
"Byl velice zdvořilý a spolupracoval," ocitovala slova policejního mluvčího stránka planetf1.com.

Fernando v dole

18. prosince 2007 v 12:37 | Sarah |  > Fernando Alonso <

ROC

18. prosince 2007 v 12:34 | Sarah |  Heikki Kovalainen

Heikki v Mclarenu!!

14. prosince 2007 v 18:24 | Sarah |  AKTUÁLNĚ
Druhý největší otazník zimních přestupů byl dnes vyřešen, volné místo u McLarenu obsadil Heikki Kovalainen. Po návratu Fernanda Alonsa už nebylo pro Kovalainena u Renaultu místo a McLaren nakonec nesáhl do vlastních řad a vybral si znovu Fina.

Martin Whitmarsh dodal k oznámení jezdeckého složení: "Měli jsme několik možností a jako vždy jsme si chtěli být jistí, že budeme mít nejvíce konkurenceschopné jezdecké složení a myslím, že Lewis a Heikki budou úžasná dvojice. Oba měli v roce 2007 skvělé premiérové sezóny a sdílejí opravdovou vášeň pro vítězství a pro to být nejlepší. Heikki velmi silně zapůsobil a Lewisovy výkony byly mimořádné a hovoří samy za sebe."

"Jsem přesvědčen, že se budou na trati vzájemně tlačit vpřed a velmi dobře spolupracovat mimo trať. Navíc Pedro zůstává náš hlavní testovací jezdec a spolu s Garym máme opravdu silný komplet a těšíme se na rok 2008."

Heikki Kovalainen byl ze svého nového místa nadšený: "Jsem velmi vzrušený, že jsem přišel do týmu jako je Vodafone McLaren Mercedes. Zatím jsem v úžasu z odevzdání a odhodlání vítězit, které je zřejmé napříč celou organizací a jsem natěšen na naší společnou budoucnost. Jako Finovi je mi ctí jít ve stopách Miky a Kimiho. Zatím jsem s Lewisem nestrávil moc času, ale podle toho co vím, tak si myslím, že budeme dobře spolupracovat a pro tým uděláme maximum."

Lewis Hamilton doufá, že se novému kolegovi bude u McLarenu líbit: "Opravdu se těším na rok 2008 a na spolupráci s Heikkim jako týmovým kolegou. Společně s týmem uděláme vše co budeme moci, aby náš boj o šampionát byl na co nejvyšší úrovni a abychom byli co nejvíce soustředěni. Můj první rok ve Formuli 1 byl neuvěřitelný a doufám, že Heikki si svůj první rok s týmem užije stejně jako já ten svůj."

Na párty

14. prosince 2007 v 12:20 | Sarah |  Nelson Piquet Jr.

Nelson aktuálně

14. prosince 2007 v 12:19 | Sarah |  Nelson Piquet Jr.

Nico Hulkenberg

14. prosince 2007 v 12:12 > Nico Hülkenberg <
Nico je novým testovacím jezdcem Williamsu, což je skvělá novina - takže tady pár fotek:)
img209/6720/151620nh5.jpg
img122/4705/151621we9.jpg
img258/4770/151622nb5.jpg
img265/9646/hulk7bra8am0.jpg

Hülkenberg novým testovacím jezdcem Williamsu

14. prosince 2007 v 12:03 | f1sports.cz |  AKTUÁLNĚ
Němec Nico Hülkenberg byl oficiálně jmenován novým testovacím jezdcem týmu Williams pro sezonu 2008.
Dvacetiletý jezdec z německého Emmerichu testoval s Williamsem minulý týden v Jerezu a okamžitě celý tým z Grove zaujal natolik, že mu pro příští sezonu připravil smlouvu na pozici testovacího jezdce.
Jezdec, který v minulém ročníku A1GP výrazně pomohl A1 týmu Německa k celkovému vítězství v šampionátu, tak bude od nové sezony působit po boku Nica Rosberga a Kazuki Nakajimi.
Hülkenberg letos také působil v evropské F3, kde skončil v celkovém pořadí šampionátu na třetím místě.
"Dva dny testů ve Formuli 1 s týmem AT&T Williams mě splnily sen, který mě hnal od mého prvního motokárového závodu v roce 1997," prohlásil po testech nadšený Němec.
"Když jsem vyjel na trať s FW29, splnilo to všechna má očekávání a ještě více. To, že jsme se předvedl dostatečně dobře proto, abych byl jmenován týmem jako jeho testovací jezdec, je úžasná zpráva pro mě. Vánoce přišli dříve."
Technický ředitel Williamsu, Sam Michael, řekl: "Nico prošel naším tvrdým programem pro výběr jezdců, což vyvrcholilo minulý týdne dvěma dny testů."
"Jasně demonstroval svůj talent v juniorských formulových sérií, bylo ale pro nás důležité vidět, jestli může vstoupit do Formule 1. Z toho, co jsem doposud viděli, je Nico rychlý a schopný jezdec."

Nels

14. prosince 2007 v 11:27 | Sarah |  Nelson Piquet Jr.

Timo fotky

13. prosince 2007 v 0:25 | Sarah |  Timo Glock


Tasmania Challenge

12. prosince 2007 v 22:24 | Sarah |  Mark Webber

Nelsinho v Renaultu!!!

10. prosince 2007 v 20:38 AKTUÁLNĚ
Konečně se všem fanouškům Nelsinha Piqueta splnilo jejich přání. Za rok nám Nelsinho bude závodit v Renaultu!!! Jen tak mimochodem Renault vedle něj potvrdil i Fernanda Alonsa. Tak hodně štěstí at ho Nels porazí:)
__flashReplacement__