Květen 2009

Jak by vypadal Fernando v Brawn GP

31. května 2009 v 10:33 > Fernando Alonso <
Zajímavé, slušelo by mu to :D

Image

Bernie a «šestnáctka»

31. května 2009 v 10:28 drby

Bernie Ecclestone s rodinnou známou

Boss formule 1 a vyhlášený svůdník Bernie Ecclestone (78) snad už neví, co roupama. Naposledy ho fotografové přistihli, kterak v Londýně dovádí na narozeninové párty s teprve šestnáctiletou studentkou Missy Mallick.


Felipe na oslavě s přátely

31. května 2009 v 1:19 > Felipe Massa <
nechybí ani rubens: )

[image]

Kimi dnes na Rallye

31. května 2009 v 1:12 -- Kimi Raikkonen --
moc fotek zatím není, závod se pojede až zítra


Monako - část čtvrtá

31. května 2009 v 0:56 blog
Omlouvám, se že jsem včera nic nenapsala, ale toho učení je fakt hodně. Kromě rozmazaného Kekeho jsou všechny fotky od lucky, většinou z jejího facebooku. Už mě nějak to psaní nebaví, je to pořát dokola to samé.

V sobotu ráno jsme šli nejdříve nakoupit do Tesca. Monacké Tesco to je kapitola sama o sobě. Začalo to, když jsme v druháku na střední jeli se školou do Francie a na jeden den si udělali výlet do Monaka. Těšila jsem se , jak při si při rozchodu projdeme město, podíváme se do přístavu, nafotíme si okolí,pokocháme se palmama a prostě spoustu věcí. Ale co udělala moje kamarádka?

Pojedete na Ferrari days?

29. května 2009 v 21:45 blog
Kdo z vás plánuje, že v září navštíví v Brně Ferrari day, kde se objeví i Felipe Massa? Určitě vás o tom uvažuje dost, tak se pochlubte:D Já tam pojedu na 100 procent. Tak jestli se najdou i další lidi z Prahy bylo by to super.

tady jsou ještě stránky:


Jenson a Jess v hotelovém bazénu

29. května 2009 v 20:04 | sarah |  > Jenson Button <
Fotky jsou ze včerejška z hotelového bazénu v italském městě Portofino. Jenson nabírá síly před Velou cenou Turecka.


[image]

[image]

[image]

[image]

[image]

[image]

Lucasova staronová přítelkyně

29. května 2009 v 18:14 Lucas di Grassi
Kristýna si přála vidět nějaké fotky, tak tady jich pár je. Jmenuje se Anna Bianca Diniz Caloi. Je brazilka a studuje v londýně. S Lucasem byli dva roky, loni v listopadu se ale rozešli, a teď od jara jsou zase spolu

[image]

Pěkná fotka Nelsona z Monaka

29. května 2009 v 15:07 | sarah |  Nelson Piquet Jr.
mělo by to být ještě k těm fotkám, co jsem sem dávala včera, a které jak už vidím nefungujou :(

[image]

Jenson v neoprenu i bez něj

29. května 2009 v 15:01 | sarah |  > Jenson Button <
Jen tak mimochodem dozvěděla jsem se užasnou novinu. Lucas di Grassi se vrátil k té své Biance, co se s ní rozešel loni v listopadu. A byla s ním teď i v Monaku. No co se dá dělat...Ale ona je fajn

A teď Jenson. Jedna fotka tu už byla, ale tyhle jsou ještě lepší :D původně jsem si myslela, že ten naháč není on. Ale asi to on bude..


[image]


Monako - část třetí

29. května 2009 v 1:43 | sarah |  blog
Než budu ve vyprávění pokračovat, chtěla bych jen zmínit to, že i když se někteří jezdci
netvářili zrovna mile, nikdo nikdy žádného fanouška přímo neodmítl. Někteří sice chodili kanálka (viz Kimi a Alonso, jinak si nedokážu vysvětlit ,že jsme je ani nezahlídli) nebo na nás zkoušeli různé triky. Ale když jste je chytli ,oni férově uznali svou prorážku a vyhověli vám.

Co se týče vzhledu jezdců, překvapilo mě jak všichni byli dokonale krásní (až na Kazukiho). Opravdu se nedá říct, který byl nejhezčí. Protože všichni byli tak dokonalí, že už to lepší být nemohlo. Z toho důvodu pro mě ztrácí smysl všechny ty ankety o nejhezčího jezdce. Všichni prostě svorně tvoří absolutní Top.

U Nelsona doma v Monaku

28. května 2009 v 19:54 | Sarah |  Nelson Piquet Jr.
ne to nejsou fotky z mého soukrémého alba při návštěvě Nelsonova apartmá :D

edit: jak koukám, takovéhle fotky tu už v pátek byli, ale tyhle jsou lepší a kvalitnější :D
[image]

animka z reklamy na renault

28. května 2009 v 19:32 > Fernando Alonso <
video tu už kdysi bylo, ale animka je taky zajímavá, ta vám ukáže jen co je důležité

[image]Monako - část druhá

28. května 2009 v 0:04 | sarah |  blog

V této části budu pořád vyprávět o pátečním brzkém odpoledni. Samozřejmě si nepamatuji, jak šli události přesně za sebou. Tak budu psát zrovna o tom, na koho si vzpomenu.

Další osobou byl Nakajima. Byl moc fajn, každému se podepsal. Ale přišel mi takový bez emocí, jako robot. A dost mě štvali profesionální fotografové, kteří, když se nám podepisoval, se k němu nahrnuli a strkali nám foťáky před obličej. Doufám, že na žádné fotce nejsem :D
Kazukiho jsme potkali pak ještě v sobotu.To se s námi i vyfotil a už i projevoval trochu víc emocí než v pátek. Snad se i usmál. Byla od něj vidět snaha. Zařadila jsem ho tedy též mezi ty milé a ochotné jezdce, kterým fandím.


Kimi testuje na Rallye

27. května 2009 v 16:12 | Sarah |  -- Kimi Raikkonen --
další závod ho čeká tuto sobotu


Sebi si koupil farmu ve švýcarsku

27. května 2009 v 16:09 AKTUÁLNĚ
Tam se mu dobře bude trénovat běh...

Jezdec Red Bullu si koupil ve Švýcarsku klasickou zemědělskou usedlost se stodolou a rybníkem.
Farma se nachází v izolovaném údolí v kantonu Thurgau, asi hodinu cesty od Zurichu. Vettel doposud ve Švýcarsku žije v apartmánu a do nového sídla se hodlá nastěhovat až po posledním závodě letošní sezóny.

Monako - část první

27. května 2009 v 13:24 | Sarah |  blog
Přinášim první část z Velké Ceny Monaka. Zatím je to jen krátké, protože dnes mám zkoušku tak se musím učit. Jen vás chci upozornit, že kdyby někdo z vás došel k závěru, že za rok by s námi chtěl jet taky, tak ať se určitě ozve. Ono se našetřit dá, když budete celé léto chodit do práce, a v průběhu roku omezíte vaše měsíční výdaje na 65 korun za F1racing. Určitě to stálo za to, ale chápu, že vy nejste takový blázni jako já

Při našem pobytu jsme bydleli v Nice, kam jsme přijeli již ve čtvrtek, ale do Monaka jsme se poprvé vydali až v pátek. Jezdili jsme vlakem, což bylo pohodlné spojení, za 20 minut jsme tam byli. Na monackém nádraží mě fascinovalo, že je celé pod zemí, ale v Monaku je pod zemí vlastně všechno co se jim tam podaří nacpat.
__flashReplacement__