Listopad 2010

Zítra vychází Webberovi kniha

30. listopadu 2010 v 22:57 | sarah |  Mark Webber
V F1 má knihu už ledakdo, dokonce i Jessica. Tak proč by nemohl mít Mark? 1. prosince vychází i jeho první kniha s názvem "Mark Webber, Up Front. 2010 - A Season to Remember"

Sezona 2010 byla pro Marka Webbera neuvěřitelným rokem, a on nám teď podává svůj skutečný příběh přímo ze sedačky řidiče. Vše začíná popisem jeho průlomové sezony 2009 a pak nás provede svými vrcholy i pády sezony letošní. Do samotného centra akce vás vtáhnou dynamické barevné fotografie. Je to jedinečný pohled na vzrušení a drama Formule 1, které představuje jeden z jejích nejlepších účastníků.

Každá kapitola knihy byla napsána hned po závodě, takže tu nebyl čas na nějaké vychladnutí nebo nadhled. Vše uvidíte z pohledu muže, který je v zápalu boje o titul. 

Ve čtvrtek proběhne v Melbourne autogramiádaCatherine na ROC

29. listopadu 2010 v 12:46 | sarah |  Catherine Hyde
Jak jsem psala o pár článků níže, Catherine s Heikkim měli menší nehodu. Ale úsměv nechybí, to je hlavní :)

[image]

[image]


Vitaly na večírku

29. listopadu 2010 v 12:34 | sarah |  Vitalij Petrov


Naposledy v ROC

29. listopadu 2010 v 12:32 | sarah |  Ostatní události
Hlavní závod vyhrál, a Šampionem Šampionů se překvapivě stal Filipe Albuquerque, závodník A1GP. Ve finále porazil Loeba v semifinále Vettela. V souboji Schumacher Vettel zvítězil Sebastian.

Heikki se svým Audi R8 havaroval hned v první rozjížďce (viz video). Na místě spolujezdce měl přítelkyni Catherine. Ta si po závodě stěžovala na bolesti zad, Heikkimu se nic nestaloa nakonec ještě nějaké fotky


video: Seb v ulicích Berlína

28. listopadu 2010 v 12:48 > Sebastian Vettel <


I Webber si užívá práce ve své domovině. O tomto víkendu je s Ricciardem v Austrálii na Festival of Speed


Nicole pro Fabulous magazine

28. listopadu 2010 v 11:27 Nicole Scherzinger
Normálně sem její fotky nedáváme, ale tady vypadá opravdu dobře

[image]


Schumi a Vettel zase první

28. listopadu 2010 v 11:14 | sarah |  AKTUÁLNĚ
Ve včerejším Poháru Národů v rámci Race of Champions vyhráli opět Němci reprezentováni Sebastianem Vettelem a Michaelem Schumacherem. Bylo to pro ně 4 vítězství v řadě. Jejich radost ale může být o to větší, že tentorkát to bylo před domácím publikem.

Motoristická exhibice v düsseldorfské Esprit aréně pokračuje dnes ve 13:00 Závodem šampiónů, kde se rozhodne o tom, kdo je vlastně šampiónem všech šampiónů.Vettel se projel ulicemi Berlína

27. listopadu 2010 v 19:03 > Sebastian Vettel <
Sebastian Vettel absolvoval v sobotu jízdy v centru Berlína. Se svým monopostem se objevil u Braniborské brány, ale počasí mu moc nepřálo.Navzdory mrazu a sněhu se na místo konání přišlo podívat přibližně 85 000 fanoušků.

"Bylo to neuvěřitelné," řekl Vettel. "Sám sebe jsem se ptal, jestli je to skutečně pravda. Splnil se mi obrovský sen. Pokud se mi bude v příštím roce opět stejně dařit, zase se tu ukážu."

Vettel vyšel na ulici 17. června poprvé o 12.52 hod.. Nejezdil dlouho, protože spěchal do Düsseldorfu na Závody šampionů. "Když naše fotbalové mužstvo slavilo před Braniborskou branou, seděl jsem jako fanoušek před televizí. Teď jsem tu sám jako mistr světa se svým Red Bullem," konstatoval spokojený Němec


Zmlácený Bernie

27. listopadu 2010 v 13:53 | sarah |  Ostatní
O tom jak přepadli Bernieho jste už určitě slyšeli. Stalo se tak ve středu večer v Londýně. Čtveřice mužů Bernieho zkopala a zmlátila a pak jej i jeho přítelkyni okradli o všechny šperky v hodnotě 200 000 liber.

teď vypadá takhle:ROC 2010

27. listopadu 2010 v 13:46 | sarah |  Ostatní události

Nelson na F1 rocks

25. listopadu 2010 v 14:56 Nelson Piquet Jr.
fotky jsou sice už z Brazílie, ale myslím, že Mischa je ocení

[image]


Lewis se zúčastnil natáčení Men in Black

25. listopadu 2010 v 12:56 > Lewis Hamilton <
Každý jistě zná filmový trhák v hlavní roly s Willem Smithem Muži v černém. V součastné době se v New Yorku točí už třetí díl a svědkem natáčení je i Lewis Hamilton. Ten v něm sice neúčinkuje, ale jeho přítelkyně Nicole Scherzinger přijala vedlejší roly Lily.

"Jsem velmi rozrušená, protože moje hrdinka ve filmu zemře" uvedla s úsměvem Nicole. "Ve filmu účinkuji jen krátce, řeknu pár vět a pak zemřu!"

"Je to ta nejvíc cool věc, kterou jsem doposud viděl! Jsem na ni mimořádně hrdý" konstatoval Lewis Hamilton. "Chtěl jsem z toho něco uveřejnit, ale hned ke mně přiskočila ochranka a zabavila mi mobil - nebyl to dobrý nápad!"

"Filmování trvá dost dlouho. Nicole byla na scén od 5.30 ráno a filmovalo se do osmy či devíti večer. Potom rychle spát do hotelu, trochu si odpočinout a podívat se na nějaký film. Zkouším si s ní text, takže se trochu přiučuji hereckému umění" dodal Lewis.

Film přijde na plátna 30.května 2011

Valencia chce ukončit smlouvu

23. listopadu 2010 v 22:29 drby
Španělské noviny El Periodico přišli se zprávou, že městský okruh Valencia se chce vyvázat ze smlouvy na pořádání GP. Nepokryjí totiž náklady, které činý 30 milionů eur. Valencie přitom na vstupenkách obdržela jen 10 milionů eur  a to díky stále se snižující návštěvnosti.

V červnu o rozvázání smlouvy prý už s Berniem mluvily, ale ten odmítl.

Sebi jako malý

23. listopadu 2010 v 22:12 | sarah |  > Sebastian Vettel <
Je zvykem, že když se někdo stane Mistrem světa, tak se všude začnou objevovat fotky z jeho dětství. Ani Vettel není výjimkou. A jestli vás otravuje, že je tu pořád jen samý Seb, tak věřte že mě taky. Ale ono se teď ve světě F1 opravdu nic neděje..


__flashReplacement__