Vergne a Ricciardo už nejsou přáteli

24. února 2013 v 21:47 | šárka |  AKTUÁLNĚ
Jean Eric Vergne přiznal, že s Danielem už nadále nejsou přáteli. Do té doby, než se společně objevili v Toro Rosso, spolu kamarádili a stýkali se i v soukromý, tak tomu bylo i za jejich působení ve WSR. Ale v konkurenční prostředí jako je F1 jejich přátelství skončilo. Teď jsou z nich soupeři o sedačku v hlavním týmu Red Bullu.

"Nevím, zda je to proto, že jsme v F1 nebo si on (Daniel) myslím, definitivně porazil, a tak spolu nemůžeme mít žádný vztah, ale prostě už se mimo trať nevídáme a přáteli nejsme"

Jejich pracovní vztah je ale prý v naprostém pořádku. "Jen nepotřebuji jezdit na dovolenu se svým týmovým kolegou, mám své přátele a to mi stačí"

Že je jejich přátelství u konce potvrdil i Ricciardo: "Nikdy jsme si nedali ránu nebo něco podobného. Nebyl tu žádný konkrétní moment, který by rozbil naše přátelství. To jen přišlo se vzájemným soupeřením. Myslím, že teď jsme jako většina týmových kolegů. A také myslím, že přesně takhle by to mělo být.

Myslím, že když jste s někým přímí soupeři, chcete mít svůj prostor. Bylo by těžké mezi sebou mít opravdové přátelství. Protože nakonec přeci jen bojujeme o stejný cíl a pro žádný konzervativní přístup tu není místo.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
__flashReplacement__