Zpátky do školy

16. února 2015 v 20:52 | šárka |  blog
Od dnešního dne opět chodím do školy, což se bohužel podepíše na mé aktivitě na blogu. Škola, práce a učení se prostě nedá s blogem skloubit. Veškerá má aktivita v posledních měsících byla dána tím, že jsem od října měla přerušené studium. Ale rozhodně se nebojte, že bych nepřispívala vůbec, pokusím se vždy alespoň o jeden článek denně. Ale asi ne pokaždé to půjde. Dvakrát týdně mám školu až do půl 8 do večera. A to už toho doma pak mnoho nezvládnu.

Zároveň chci opět poděkovat všem, co sem pravidelně chodíte. V poslední době se Váš počet dokonce i o něco zvýšil, a je zde také patrná větší aktivita v komentářích. Jste prostě úžasní.


Další novinkou je, že jsem akreditaci na testy F1 do Barcelony nakonec nezískala. Ale aspoň už vím, kde je problém. Je to pro příliš malou návštěvnost na webu. Což je ale také docela nepřekonatelný problém. Já jinam psát jít nechci, protože jinde se o juniorských sériích nepíše, takže bych přišla o akreditace na GP2 a WSR. A to odmítám obětovat. Nevím, zda by bylo možné psát na dva konkurenční weby zároveň. Hlavně bych na to potřebovala více času, příští semestr bych však už nemusela mít tolik školy, takže bych si to mohla začít zjišťovat.

Čeho se teď obávám nejvíc je, abych vůbec mohla jet do Monaka. Dnes jsem totiž ve škole měla předmět, u kterého se na závěrečný test vypisuje pouze jeden termín testu (netušila jsem, že je na naší škole je vůbec něco takového možné). A Monako je právě na začátku mého zkouškového období, tak se bojím, aby se test netrefil zrovna do toho termínu :(

Též jsem psala, že nemohu jet na WSR na Silvestone, jelikož se posunulo na stejný víkend jako je F1 na Monze. To jsem nakonec vyřešila tak, že pojedu na FR 3.5 na Red Bull ring. Tam je problém, že se to pojede pouze jako dobrovodná série něčeho jiného, takže tam budou úplně jiná pravidla pro zisk akreditace. Ale snad mi to vyjde alespoň tentokrát.
 


Komentáře

1 Michal Michal | 17. února 2015 v 20:47 | Reagovat

Zrovna dneska jsem potřeboval slyšet že jsem úžasný :-D Škoda těch akreditací, ale třeba to vyjde příští rok. Já letos o Monaku také uvažuji, respektive je to zatím jen takový nápad. Protože já vážně vůbec nevím kam jet a nějakou dovolenou si vybrat musím.

Jeden článek denně? Já bych byl rád i za dva týdně. Tohle je mnohem lepší varianta než jakou jsem očekával. ;-)

2 Blondie Blondie | Web | 18. února 2015 v 8:56 | Reagovat

Tak o akreditaci na F1 se mi může leda tak zdát :-D ale co, třeba se jednou z Colors Of Ostrava dostanu i k F1 :-D doufám, že ti to s Monakem vyjde... :-)

3 Niki Niki | Web | 19. února 2015 v 14:12 | Reagovat

To mi povídej. Taky mi začal semestr, a taky se bohužel určitě podepíše na mé aktivitě na mém blogu. Držím palce, ať to ve škole jde :-)

Co se té akreditace týče, tak nevadí. Třeba se to podaří někdy příště :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
__flashReplacement__