Jules stále v kómatu, ale prý došlo k malému pokroku

11. března 2015 v 7:49 | šárka |  Jules Bianchi
Začíná nová sezóna, show pokračuje. A to bez Julese. Lidé na něj ale stále nezapomněli, a to ani v této době těšení se na novou sezónu a přijímání nových výzev. Včera nám jeho otec navíc opět poskytl nové informace. Tedy jsme se spíše dověděli, že není nic nového, až na malý, blíže nedefinovaný pokrok.

"Potřebujeme trpělivost, hodně trpělivosti. Došlo k malému pokroku, ale Jules zůstává v bezvědomí. A dokud se neprobudí, můžeme jen čekat." Uvedl Julesův otec Philippe.

Někteří novináři se chytli toho, že Philippe prozradil, že jeho syn se nemusí probudit už nikdy. Ale to myslím, že je věc už dávno jasná a za zázrak by se spíše považoval opak.


"Doktoři se nevyjadřují, dokud zůstává v tomto stavu, nelze nic říct. Může se probudit, nebo zůstat v bezvědomí. Jules určitě bojuje, jeho fyzická kondice je dobrá, je velmi silný. Nevzdal to, ani my ne, snažíme se být stejně silní jako on."

"I když to určitě není snadné. Pro mě, Christine, moji bývalou ženu, Mélanie, Toma a jeho bratry. Žít takhle je nelidské, když víte, že kdykoliv může přijít nechtěný telefonát z nemocnice. Ale musíme být silní pro Julesa, musíme to udělat pro něj."

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
__flashReplacement__