Už mi to začíná

17. dubna 2015 v 10:24 | šárka |  blog
Zábavnější část sezóny pro mě skončila. Tento víkend začínají GP2, další pak FR 3.5 a v Barceloně GP3. Což pro mě znamená povinnosti, jelikož o těchto sériích píšu na formule.cz. Bohužel je to věc,která mi vždy zabere celý víkend, takže už pak nebudu mít čas věnovat se F1 a blogu. Nestihnu tedy psát ani pozávodní a pokvalifikační reportáže. . Do toho mám ještě hodně učení, tak ani v týdnu mě tu nečekejte. Mám docela dost nápadů na články, bohužel je ale bude muset nechat až na prázdniny.

Na druhou stranu ale musím říct, že se letos na sezónu GP2 strašně těším. Loni když jsem nestíhala, jsem se na závody GP2 nedívala, a raději jsem upřednostnila F1. Letos si ale umím představit, že raději vynechám F1, abych zvládla všechny své povinnosti a pak se mohla dívat na nižší série.

V brzské době mě čeká i návštěva samotných závodů. Budu vlastně hned na dalším závodě v Barceloně a pak v Monaku. A dokonce jsem se rozhodla, že bych i na Formuli E jela už letos, a to do Londýna. Vše ale bude záležet na tom, zda získám akreditaci. Což je ale asi docela nepravděpodobné.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
__flashReplacement__