Dnes se konal pohřeb Julese

21. července 2015 v 21:35 | šárka |  Jules Bianchi
Pořád je tak těžké uvěřit, co se stalo jednomu z našich největších idolů. Dnes se v jeho rodném Nice konal pohřeb, kde nechyběli fanoušci ani řada motoristických osobností.Fotky sem dávat nebudu, protože takové smutné věci na blogu mít nechci, stejně jsou všude na internetu. Dokonce i motosport.com má galerii (najdete ji tady)

Nejvíce mě dojala fotka jeho přilby položené na rakvy. Jeho přilbu jsme byli tolik let zvyklí výdat na jiných místech, sem se nikdy neměla dostat :( Pohled na rakev je taky velmi těžký, když si ho představím jak leží uvnitř...To je strašné, jak vůbec něco takového můžou jeho rodiče zvládnout. Zároveň muselo být pro piloti tak těžké Julese nést tímto na ramenou. Zaprvé to byl jejich kamarád, a zadruhé u některých nechybělo málo a mohli takto skočit sami..

Některé fotky přeci jen zveřejním, takto se piloti fotili pro Julese:
Kde bude Jules pohřen zatím nevím, ale zda to bude na nějakém veřejném místě, tak ho tam určitě půjdu navštívit.
 


Komentáře

1 Michal Michal | 22. července 2015 v 14:27 | Reagovat

Ty fotky byli velmi smutné :-( Myslím že to musel být velký nápor na psychiku i pro jezdce. Přeci jen takhle při zpětném pohledu mohl na té Suzuce mít nehodu kdokoliv z nich. Navíc to byl kamarád. Tohle jim opravdu nezávidím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
__flashReplacement__