ANKETY

Anketa: Nejhezčí vůz 2017

6. března 2017 v 21:53 | šárka
Anketa o nejhezčí vůz je každoročně jedna z mých nejoblíbenějších anket, proto ji nevynechám ani letos. Já osobně jsem z letošních aut opravdu nadšená (alespoň co se do tvaru týče). Dokonce se mi líbí i žraločí ploutev, na ní jsem totiž zvyklá z GP2. Co se mi ale na stoustě týmů nelíbí jsou barvy. Obzvláště u prvního letošního přestaveného vozu Sauberu to byl pro mě šok. Ale pak když jsem viděla ostatní (obzvláště Renault a Toro Rosso), tak se mi Sauber najednou začal docela líbit. Pořád nevím, co si mám myslet o McLarenu, vždy když ho vidím si myslím, že se k nám vrátil Manor. Ale už se těším až ho uvidím na živo a pak terpve budu hodnotit.

1) Mercedes

Mercedes AMG F1 W08

Anketa: Nejhezčí vůz 2016

1. března 2016 v 21:12 | šárka
S dneškem nám byly představeny již všechny vozy pro letošní sezónu, takže si můžeme zahlasovat o nejhezčí. Bohužel jak bude vypadat závodní zbarvení Renaultu není doposud známo, a ani jen tak známo nebude, takže tady nemá smysl čekat.

Mercedes

Mercedes AMG F1 W07

Anketa: Koho byste posadili do druhé sedačky Manoru?

13. února 2016 v 13:03 | šárka
Už jsme tu dlouho neměli žádnou anketu. Dnes se vás tedy ptám, koho byste posadili do poslední zbývající sedačky pro letošní sezónu, tedy do Manoru. Pro mě je to poněkud zásadní otázka, a pro některé z vás jistě taky, už jen kvuli tomu, kteří piloti mají šanci. Na výběr vám dávám: Rio Haryanto, Alexander Rossi, Will Stevens.

Nejhezčí model GP Bahrajnu

20. dubna 2015 v 20:54 | šárka
Konečně se v Bahrajnu sešlo více holek, tak mohu uspořádat tuto anketu. Letos jí budu dělat až v pondělí po závodě, protože nedělní fotky ještě v neděli nebívají k dostání v přílišné kvalitě. V Bahrajnu holky moc kreativní nebyli. Gaby nosila každý den hodně podobný typ oblečení a i Jess měla skoro stejné šaty.

Jessica (pátek)

Anketa: Kde budete sledovat F1?

12. března 2015 v 8:33 | šárka
Od letošní sezóny se pro českého fanouška přesouvá F1 z Novy na placený kanál Sport 1 a Sport 2, který spousta lidí nevlastní. Mě by zajímalo, jak na tom letos budete se sledováním F1 Vy, protože si myslím, že návštěvnické složení tohoto blogu je taková nejrizikovější skupina. Nevyznáme se v pořizování televizních programů, nemáme na to peníze, či se nemůžeme šťourat tatínkovi v televizi...

Mě například táta zakázal za takové "blbosti" platit. Jemu totiž vadí, že F1 sleduju. A nové programy rozhodně nedokážu nainstalovat do jeho televize tak, aby na to nepřišel. Takže já budu patřit mezi ty, kdo bude sledovat F1 na streamech.

Já jen doufám, že tu není nikdo, kdo by kvuli přechodu na placený kanál na F1 zanevřel úplně.

Anketa: Nejhezčí vůz 2015

2. března 2015 v 19:18 | šárka
Letos to bylo s touto anketou opravdu složité. Nejdříve se muselo čekat na Force Indii až ukáže svůj nový vůz a následně na Red Bull, až odprezentuje své doopravdové zbarvení. To se stalo dnes, ale stále ještě neznáme vůz Manoru, ale to bysme se taky nemuseli dočkat vůbec, proto anketa bude bez něho.

A nutno také podotknout, že letos máme po dlouhé době povedená auta.

Mercedes

ANKETA: Nejhezčí přilba 2014

17. prosince 2014 v 19:44 | šárka
Máme tu poslední posezónní anketu. Vyhlášení výsledků bude někdy mezi Vánoci a Silvestrem.

Lewis Hamilton

Anketa: Nejhezčí model pro grid girls 2014

12. prosince 2014 v 13:30 | šárka
Tuto anketu jsme tu již měli před několika lety. Jde o to, v které zemi mají nejlépe oblečené grid girls. V anketě chybí Japonsko, tam mám podezření že grid girls vůbec nemají, jelikož u nich jsem nemohla najít fotky ani v předchozích letech.

GP Austrálie

Formel 1 2014, Australien GP, Melbourne, Nico Rosberg, Mercedes AMG, Bild: Sutton

ANKETA: Nejhezčí model 2014

9. prosince 2014 v 0:41 | šárka
Další klasická anketa o nejhezčí model, který na sebe F1 ladies během závodů letos oblékly. První modely jsou ještě z anket, které byly po každém závodě na začátku sezóny, zbytek jsem nominovala já. Za Británii jsem nominovala i Tamaru, protože žádné jiné použitelné fotky nebyly, a Brazílii jsem pro jistotu vynechala úplně. Jinak si myslím, že letos je to oblečení pěkně rozložené mezi všechny holky, ne jako třeba v minulosti stále Jennifer nebo Jessica. A já musím říct, že se mi nejvíce začal líbit styl Dashi.

Při tvorbě ankety jsem vypozorovala jednu sympatickou věc - Minttu si klidně vezme jedno oblečení na více závodů

GP Austrálie (Emilia)

Jaké byste vybrali jezdecké složení McLarenu?

7. prosince 2014 v 11:36 | šárka
Příští týden bychom se měli dočkat nejočekávanější zprávy tohoto období, a zároveň kompletního uzavření jezdeckého složení pro sezónu 2015. Tedy oznámení jezdecké sestavy McLarenu.

Podle všeho by se do týmu měl vrátit Fernando Alonso, a teď se McLaren jen rozhoduje, zda vedle něj ponechat Jensona Buttona či Kevina Magnussena. Ale kdo ví, zda ve hře nejsou i jiné alternativy, i když to je asi dost nepravděpodobné.

Komu byste dali příležitost u Mclarenu vy?

ANKETA: Nej F1 girl 2014 KONEC

6. prosince 2014 v 22:02 | šárka
V letošní sezóně měly televizní kamery nejraději Vivian. Ale to bylo zcela jistě dáno tím, že na závody nejezdila Nicole. Největší změnou v sestavě F1 ladies je oproti minulé sezóně určitě Kimiho přítelkyně Minttu, o jejíž existenci jsme se oficiálně dozvěděli až přes zimu, a která navíc už i stihla otěhotnět. Sergio Pérez se pak rozešel s Fernandou a našel si Andreu. Významnou osobu v paddocku se stala i Vergneho Petra, tato modelka a hlavně DJka se sice na několika závodech objevovala už loni, ale to si jí ještě fotografové ani kamery nevšímali, a ani já jí neměla v loňské anketě. Ani jeden ze třech letošních nováčků přítelkyni buď nemá, nebo o ní nevíme (to asi v případě Kvyata).

Přes zimu jsme měly jeden významný přírůstek do rodiny, kdy se stal otcem Sebastian Vettel. V červnu se pak konala svatba Nica Rosberga s Vivian. A Romain Grosjean s Marion oznámili, že čekají druhého potomka. Rozchod jsme tu měli pravděpodobně v případě chudáka Julese a Camile, ke kterému došlo někdy v létě.

Jinak si celkově myslím, že se nám tu letos sešla opravdu pěkná sestava holek, takže hlasujte, protože mnohé z nich tu máme letos pravděpodobně naposledy (Jennifer, Petra, Paola, možná i Jessica, Chloe a tím nejsmutnějším způsobem i Camile)

Nicole (Hamilton)

Anketa: závod roku 2014

4. prosince 2014 v 20:37 | šárka
Z letošní sezóny si pamatuju jen velmi málo závodů, pravděpodobně jste na tom skoro stejně. Snad vám tedy trochu pomohou oživit pamět následující videa.

Novinky, které jsme v letošním kalendáři měly, byl v první řadě návrat GP Rakouska. Odjela se tam parádní podívaná a opět se ukázalo, že klasické okruhy jsou prostě nejlepší. Kéž by to bylo inspirací i pro návrat některých dalších okruhů (i když za rok se nám vrací Mexiko). Pravým opakem byla GP Ruska v Soči. Ta se jela v moc smutné atmosféře jen pár dní po Julesově nehodě, kdy člověk uvažoval i nad tím, zda má vůbec nějaké závodění smysl. Ale k tomu všemu to byl i naprosto příšerný okruh, taková horší Valencie, myslím, že zde nás každoroční nuda nemine. Dále byla GP Bahrajnu přeměněna na noční závod, což bylo docela dobré rozhodnutí, alespoň nebyl vidět ten hrozný písek všude okolo...

GP Austrálie

Anketa: Nejhorší pilot roku 2014

3. prosince 2014 v 21:55 | šárka
Všechny posezónní ankety tu máme pozitivní, teď tedy ta jediná negativní. A to,který pilot byl podle Vás letos nejhorší.

Na ukázku pár fotek,ale tím nechci nikoho hatit, jen se mi líbí moment zachycení:

Anketa: Objev roku 2014

2. prosince 2014 v 22:24 | šárka
Název této ankety není uplně přesný, nevěděla jsem, zda jí pojmenovat překvapení roku či objev roku. Je to něco mezi tím, takže ne uplně všichni nominovaní sedí na "objev."

Daniel Ricciardo

Daniel do F1 přišel jako hvězda juniorských sérií, ale v HRT ani Toro Rosso neměl příliš možností, aby předvedl něco výjimečného. Přesto byl vybrán, aby letos dělal kolegu Sebastianovi Vettelovi v Red Bullu. Všichni byli zvědaví, jak moc se dokáže čtyřnásobnému Mistru světa přiblížit. Ale nikoho by nenapadlo, že dokáže Vettela ve své první sezóně u Red Bullu porazit. Přesně to se ale stalo. Uvedl se skvěle hned v úvodním závodě v Austrálii, kdy na domácí půdě dokázal vybojovat druhé místo. Místní fanoušci byli nadšeni. Bohužel ne na dlouho, Danielovi bylo druhé místo odebráno. Ale vynahradil si to ve zbytku sezóny. Zvítězil v Kanadě, na Hungarorignu a v Belgii. Stal se tak jediným pilotem, který dokázal porazit piloty Mercedesu. Ke svým vítězstvím přidal dalších pět podiových umístění a v šampionátu skončil na třetím místě. Jeho hvězdný kolega ho dokázal porazit jen ve třech závodech. A možná že Daniel byl jedním z hlavních důvodů, proč Vettel nakonec utekl žít si svůj sen do Ferrari.

Daniel Ricciardo, Red Bull Racing on the drivers parade

Anketa: Nováček roku 2014

1. prosince 2014 v 21:56 | šárka
Ke třem nováčkům, kteří tu s námi byli již od začátku sezóny, jsem do ankety přidala i Lotterera a Stevense. Ti se sice za svůj jediný závod nemohli stihnout nijak ukázat, ale i takový piloti se běžně do podobných anket zařazují.

Kevin Magnussen se stal po Lewisovi Hamiltonovi teprve druhým nováčkem, kterého McLaren posadil do závodní sedačky. Ale to že by se mohl vyrovnat Lewisově první sezóně, od něho nikdo příliš neočekával. A přesto se tak stalo alespoň v prvním závodě, Kevin dojel třetí a po penalizaci Ricciarda druhý, takže Hamiltonův debut ještě překonal a zařadil se tak k úplně nejlepším debutujícím nováčkům historie. Po zbytek sezóny však jeho vůz již nejlepším nestačil. Dokázal sice pravidelně bodovat, ale jeho druhá nejlepší pozice bylo páté místo v Rusku. V celkovém pořadí skončil na jedenáctém místě s 55 body. Jeho kolega Jenson Button získal bodů 126.

Kevin Magnussen, McLaren

ANKETA: Nejlepší tým roku 2014

30. listopadu 2014 v 12:29 | šárka
Letošní sezóna byla ve znamená ukončení čtyřleté dominance týmu Red Bull a začátek nadvlády Mercedesu (bude to nadvláda pouze roční nebo také víceletá?). A Mercedes dokázal to, co se ani Red Bullu nepodařilo. Slavil zisk 16 vítězství z 19 závodů a 18 pole positions.

Mnoho lidí také potěšil opětovný vzestup týmu Williams. Získali devět pódiových umístění, jedno pole position a v poháru konstruktérů skončili na třetím místě, jen vítězství nepřišlo.

Také to vypadá, že letošní sezóna byla na dlouhou dobu poslední, kdy mělo startovní pole 11 týmů. I když podle nejnovějších zpráv to vypadá, že by se alespoň Caterham mohlo podařit zachránit, prý jednají s opravdu seriozním zájemcem. Kdežto Marussie vstupuje 16. prosince do aukce, kde si můžete koupit závodní vozy, testovací stolici nebo třeba jejich náklaďáky.

ANKETA: Nejlepší jezdec roku 2014

29. listopadu 2014 v 18:52 | šárka
Opět tu máme posezónní ankety, kde můžete hlasovat o ty nejlepší z uplynulé sezóny. Letos bych to viděla tak, že každý den přidám jednu nebo dvě ankety, podle toho jaká bude náročnost jejich vyrábění.

V průběhu sezóny tu probíhala anketa o nejoblíbenějšího pilota, ale ta nemohla být dokončena, ani ne tak z důvodu nedostatku času, ale protože v ní ještě po své nehodě figuroval Jules, takže by se s takovou anketou těžce pokračovalo. Ze stejného důvodu tu letos asi ani nebude anketa o nejhezčího pilota.

V první anketě můžete jako tradičně hlasovat o to, který pilot byl podle Vás v uplynulé sezóně nejlepší. Na čele to moc pestré nebylo, 11 vítězství pro Lewise Hamiltona a 5 pro Nica Rosberga. O to cennější ale pak byla tři vítězství Daniela Ricciarda nebo Massovo pole position v Rakousku, který se tak stal jediným přemožitelem Mercedesu v kvalifikaci. Vás třeba ale zaujal úplně někdo jiný.

PS: Chyby v předchozích článcích tam ve skutečnosti nejsou, ony jsou již dávno opravené, jen blog je nehodlá aktualizovat. Takže takový negramot zase nejsem.

Komu fandíte v boji o titul?

12. listopadu 2014 v 13:14 | šárka
Na blogu jsme se letos příliš mnoho nevídali, proto neznám váš aktuální pohled na vývoj v šampionátu. Před sezónou tu určitě příliš fanoušků Hamiltona ani Rosberga nebylo. Ale jak jste na tom teď? Sledujete dění na čele F1 spíše z neutrálního pohledu, nebo jste si přeci jen mezi dvojicí pilotů Mercedesu jednoho favorita na titul vybrali?

Situaci, kdy startovnímu poli vévodí jen jeden tým jsme tu v posledních letech měli několikrát. V naprosté většině případů tu ale existoval pilot ze slabší stáje, který se do bitvy o titul dokázal zapojit. Kromě asi tak dvou sezón s Vettelem, ale to byla samovláda jednoho pilota, samovláda jednoho týmu tu za těch 15 sezón co F1 sleduju ještě nebyla.

Anketa o nejoblíbenějšího pilota 2014: 2.kolo/5.část

15. srpna 2014 v 19:41 | šárka
Máme tu poslední anketu druhého kola. Opravdu nemohu za to, že na ní vyzbyla zrovna tato trojice :D Já si to vysvětluju tak, že jelikož je nemám ráda, tak oni nemají rádi mě, proto se mi při losování vyhýbají a všichni tak vždy zbydou do poslední skupinky :D No co se dá dělat, alespoň to bude opět zajímavé

1) Fernando Alonso

Anketa o nejoblíbenějšího pilota 2014: 2.kolo/4.část

11. srpna 2014 v 20:26 | šárka
A máme tu předposlední skupinu se třemi talentovanými mladíky (ani raději nechtějtě vědět, kdo zbyl v té poslední). Nejméně se z nich v aktuální fázi sezóny daří Kevinu Magnussenovi, ale ten je ještě nováček a navíc s mizerným autem.Valtteri Bottas teď naopak prožívá obdodí vzestupu, kdy se v posledních čtyřech závodech hned třikrát objevil na stupních vítězů. A Jules Bianchi dokazuje, že na to má, i na konci pole. Kdo ví, možná ho za rok budeme potkávat u Ferrari.

1) Kevin Magnussen

Anketa o nejoblíbenějšího pilota 2014: 2.kolo/3.část

9. srpna 2014 v 19:12 | šárka
Dnes se nám tu sešla opravdu zajímavá partička. Nejdříve tu máme dva piloty od Red Bullu, i když ten druhý je teprve z jejich juniorky Toro Rosso,ale Daniil Kvyat zatím dle svých výkonů vypadá, že by třeba Sebastiana Vettela jednu u Red Bullu nahradit mohl. Dvojici rudých býků pak doplňuje vedoucí pilot šampionátu Nico Rosberg.

1) Sebastian Vettel

Anketa o nejoblíbenějšího pilota 2014: 2.kolo/2.část

7. srpna 2014 v 17:37 | šárka
V tomto kole naleznete jednoho z hlavních kandidátů na letošní titul, Lewise Hamiltona. Dále Daniela Ricciarda, vítěze již dvou letošních závodů a držitele třetího místa v současném stavu šampionátu. Do třetice zde pak je další talentovaný mladík Nico Hulkenberg. Připomínám, že z této trojice nepoustoupí pouze jeden pilot.

1) Daniel Ricciardo

Anketa o nejoblíbenějšího pilota 2014: 2.kolo/1.část

1. srpna 2014 v 0:06 | šárka
Máme tu druhé kolo anket o nejoblíbenějšího pilota. V prvním kole vypadlo těchto sedm jezdců: Jenson Button, ten však měl velmi silnou konkurenci, porazil ho Raikkonen, Vettel a Hulkenberg. Dále nedokázal postoupit můj nejoblíbenější pilot Marcus Ericsson, a já se tomu ani nedivím. Nepostoupil také jeho týmový kolega Kamui Kobayashi. Kromě pilotů Caterhamu nepostoupil ani jeden z pilotů stáje Sauber, tedy Esteban Gutierrez a Adrian Sutil. Z francouzského tria skončil jako nejméně oblíbený Jean Eric Vergne.A to že nepostoupil Maldonado snad ani nikoho nepřekvapí.

V tomto kole se utkají tři ne moc významní piloti, kteří si přesto alespoň malou vaší podporu dokázali nalézt. A to Romain Grosjean, Sergio Pérez a Max Chilton.

Druhé kolo bude mít pět částí po třech pilotech, z ní opět pokaždé postoupí dva a jeden vypadne.

1)Romain Grosjean

Romain Grosjean - F1 Grand Prix of Great Britain

Anketa o nejoblíbenějšího pilota 2014: 1.kolo/7.část

17. července 2014 v 22:08 | šárka
Máme tu poslední část prvního kola. A pokud jste se divili, kde jsou všichni ti nejznámější piloti, tak právě tady. Nějak se nám to rozlosování nepovedlo :D V této části soutěží hned čtyři piloti, ale vypadne opět pouze jeden. Hlasování poběží do pondělka, a pak začne druhé kolo.

1) Sebastian Vettel

Anketa o nejoblíbenějšího pilota 2014: 1.kolo/6.část

16. července 2014 v 21:19 | šárka
Dnešní kolo by se dalo nazvat takovou skupinou "protivů". Nechci aby si to Alonsovi fanušci brali osobně, ten jako jediný z těchto tří si může své chování dovolit. Sergio je takový případ, že ho nemají rádi ani mechanici v jeho vlastním týmu. A o Marcusovi škoda mluvit. Ale stejně je máme rádi, že? (přesněji řečeno, většina z nás alespoň jednoho z nich)

1) Fernando Alonso

 
 

Reklama

__flashReplacement__