blog

Opět práce

22. dubna 2012 v 12:01 | šárka
Takže neuvidím ani dnešní závod, protože musím jít znovu do práce. Peníze jsou potřeba, Monako se blíží. Proto tu ani po závodě nečekejte žádné články

Do práce

21. dubna 2012 v 11:58 | šárka
Bohužel teď musím do práce, takže neuvidím kvalifikaci a nebudu Vám moci přinésti výsledky ani další podobné články, ale vy si tu určitě poradíte i bezemne :)

Omluva za neaktivitu

10. dubna 2012 v 20:47 | šárka
V posledních dvou týdnech se tady na blogu nic neděje, je to bohužel způsobeno tím, že od Malajsie se nic neděje ani ve světě F1. Do toho mám problémy doma, v práci a hlavně ve škole. Ale nebojte, už to brzy skončí. Ve čtvtek nás čeká Čína

Design s Brunem

12. března 2012 v 20:58 | šárka
Za pár dní začne sezona a s ním tu máme i nový design. Tentokrát je na něm Bruno. A to proto, že jeho jmenování pro mě byla nejšťastnější zpráva celé zimy. Moc Williamsu přeji, aby se zvedl ze samého dna a věřím, že mu v tom Bruno pomůže (minimálně finančně).

Sraz fanoušků F1

22. ledna 2012 v 19:20 | šárka
Elis s Laurou se rozhodli, že po letech opět uspořádáme sraz fanoušků F1. Datum ani místo ještě není stanoveno. Ale vypadá to na Prahu nebo Pardubice. Datum kolem 10. března. Domlouváme si, co komu nejvíce vyhovuje. Koho mám v přátelých na fb ten pozvánku dostal, jestli by měl někdo další zájem, může se taky přidat:


(A vůbec si nedělte starosti, že se neznáme :))

V současné době jsem nemocná, takže tu ode mne články nečekejte. A taky kvuli nemoci nemohu na zkoušku. Jupí!!!!

Design se Sebem II.

13. ledna 2012 v 22:15 | šárka
Po dlouhé době je tu nový design. A proč je na něm opět Vettel? To proto, že vyhrál anketu o nejhezčího jezdce. Jeho fanynky tedy snad budou spokojeny. Odpůrce zase mohu uklidnit, že tohle je na dlouhou dobu poslední design s ním.

TOP 10 nejhezčích jezdců 2011

30. prosince 2011 v 21:40 | šárka
Výsledky ankety o nejhezčího jezdce. První a druhé místo od sebe bylo vzdálené pouhým bodem. V šampionátu si tedy vítěz počínal suverénněji. Moc mě potěšilo třetí místo, ale letos u mě vyhrál jednoznačně Lewis Hamilton.

(výsledky v celém článku)

Po Vánocích

25. prosince 2011 v 19:03 | šárka
Ta nejhorší část Vánoc za námi. Návštěvy příbuzenstva jsem přežila a játra mi neselhala. Co vaše dárky? Dostali jste nějaké s tématikou F1? Já jsem dostal knihu Senna versuv Prost. Takže až ji přečtu napíšu recenzi. Zatím vypadá zajímavě, pravdivé příběhy jsou vždy lepší než ty vymyšlené. Strejda a teta mi pak dali formulový kalendář. Na tom mě nejvíce překvapilo, jak vůbec vědí, že mě F1 zajímá. S touto částí příbuzenstva se totiž vůbec nevídáme a bavíme se maximálně o škole. Možná to nějak vypátrali přes facebook...

Veselé Vánoce

23. prosince 2011 v 19:55 | šárka
Jezdci a týmy nás zásobují vánočními přáními, takže bych asi měla taky: V první řadě Vám chci popřát, aby váš oblíbený jezdec získal závodní sedačku pro příští sezonu (platí hlavně pro fanynky Senny a D´Ambrosia ) dále přeji, aby se Vaši rodiče přes Vánoce nepoprali (což je u těch mým běžným zvykem ) a do třetice abyste si odpočinuly od toho všeho předvánočního shonu a načerpali síly do nové sezony. Protože to uteče jako voda, máme tu prezentace nových vozů, testy a pak již první závod.


Pět let

18. prosince 2011 v 11:36 | šárka
Uteklo to strašně rychle, ale dnes tento blog slaví již své páté narozeniny. Existuje tedy od konce roku 2006. To byla (alespoň pro mě) taková přelomová doba v existenci F1. Schumacher zrovna odcházel do svého prvního důchodu, Kimi se chystal do Ferrari, Alonso do Mclarenu, Hamilton byl čerstvým šampionem GP2 a spekulovalo se, zda do McLarenu má jít on nebo raději de la Rosa… A Nelson měl jít teprve dělat testovacího jezdce do Renaultu. Jako by to všechno bylo včera…

Za dobu existence tohoto blogu jsme přivítali celkem čtyři šampiony - Raikkonena, Hamiltona, Buttona a dvakrát Vettela. Nejnudnější sezona pro mě byla 2007, a ta nejlepší? Asi žádná, na každé z nich se najde něco, co mi dost vadilo. A bohužel je to od roku horší. Co se týče tohoto blogu dle návštěvnosti byla nejlepší sezona 2009, což je celkem zvláštní, protože dominance Brawnu pro většinu z Vás nebyla příliš zábavná. Největší rekord v denní návštěvnosti mám 929 lidí, a tak se stalo v den, kdy se Sebi stal poprvé Mistrem světa. Od té doby už to jde trochu z kopce…

Projekce filmu Senna

14. prosince 2011 v 10:51 | šárka
Včera se ve Slovanském domě uskutečnila projekce filmu Senna, na které byl přítomen i Bruno. Já, Elis, Kat a Michala (která na tento blog také chodí, ale jen potají), jsme měli to štěstí, že jsme se této události mohli také zúčastnit. Tento večer bych si snad ani lépe představit nedokázala. Bruno měl celou dobu skvělou náladu. Byl velmi milý, přátelský a úsměvy rozdával na všechny strany.

Já a Elis jsme si v sále vybrali úžasné místo k sezení - těsně za Brunem. Čas před promítáním filmu strávil u svého sedadla podepisováním a focením se s fanoušky, takže celou dobu než film začal, jsme na něj měli pěkný výhled. Taky se na nás sem tam usmál, půjčoval si od nás fix… Ideální místo.

Jezdec roku 2011

12. prosince 2011 v 22:33 | šárka
Sebastian Vettel. Nikdo jiný to letos ani být nemohl. Tři hlasy za ním skončil Button a další čtyři pak Alonso

Nováček roku 2011

12. prosince 2011 v 22:19 | šárka
Jako nováčka roku jste si zvolili Paula di Restu. Letos se předvedl v moc dobrém světle, takže se můžeme těšit, co vše ještě dokáže v budoucnu

Paul Di Resta - European F1 Grand Prix - Practice

Nejděsivější kombinéza Mclarenu

10. prosince 2011 v 14:04 | šárka
Tou nejděsivější z nejděsivějších Hugo Boss kombinéz se nakonec stalo Abu Dhabi. Lewisovi a Jensonovi přeju, aby na ně tým v budoucnu už nic podobného nezkoušel...


Posezonní ankety 2011

1. prosince 2011 v 13:41 | šárka
Opět tu máme posezonní ankety, ve kterých můžete hlasovat pro ty nejlepší (nebo nejhorší) roku 2011. Celkem tu bude 12 anket. Jestli se to někomu zdá najednou moc, tak pro všechny prostě nehlasujte v jeden den. Hlasování bude končit až příští sobotu.

Letos jsem žádné předvýběry neudělala, což je sice nudnější, ale zdá se mi, že vám to takhle více vyhovuje.

Mé shrnutí sezony 2011

28. listopadu 2011 v 21:11 | šárka
Sezona je za náma. Všude se objevují různá shrnutí a i já přispěju tím svým. Pojala jsem to jako pět nejlepších a čtyři nejhorší věci, které mě letos ve světě motorsportu potkaly.

To nejlepší :

1) Jerome D´Ambrosio: Možná jen jezdec z konce pole. Ale pro mě ten nejdůležitější závodník. Podporovala jsem ho od prvních testů až po projetí cílové čáry v Brazílii. Vždy to byl on, koho jsem ze všeho nejdříve hledala ve výsledkových listinách. Co je mi po nějakých vítězích? Jasně, Jerome měl spoustu chyb s kterýma mě občas hodně štval. Ale pak jsem pochopila, že on to jinak neumí. Díky němu jsem prožila spoustu nezapomenutelných chvil, obzvlášť v Monaku, a poznala spoustu nových lidí popřípadě si s jinýma naše vztahy upevnila. Možná že tohle byla jeho první a poslední sezona, ale i tak jsem za ni vděčna.

112 dní čekání

27. listopadu 2011 v 21:31 | šárka
Do začátku další sezony nám zbývá celých 112 dní. Možná se zdá, že je to dlouhá doba, ale není. Jen si vezměte, jak rychle nám utekla letošní sezona, a ta trvala minimálně dvakrát tolik dní.

Po letošku se mi ale určitě stýskat nebude. Tuto sezonu považuji za druhou nejhorší od té doby co F1 sleduji. A není to jen kvůli dominanci Red Bullu a Vettela. Chybělo jí mnohem víc, vlastně možná úplně všechno. Viním z toho převážně pravidla, která jsou bohužel rok od roku horší.

Teď mám největší obavy z toho, o jaké jezdce příští sezonu přijdeme. V ohrožení jich je opravdu dost: Jerome, Bruno, Jaime … I toho Rubense by mi nakonec bylo líto

Nemocnice

10. listopadu 2011 v 23:10 | šárka
Zítra ráno bohužel musím do nemocnice. Jestli vše půjde dobře, tak by si mě tam měli nechat jen jeden den, a v sobotu ráno pustit. Nevím ale, jak budu schopna jít na net, tak vám nemohu říci, kdy se tu zase uvidíme. Nejde o nic vážného, a upřímně mě na tom nejvíce štve, že v sobotu zmeškám závod v GP2, který se jede v 8 ráno...

TOP 10 vašich nejoblíbenějších jezdců

3. listopadu 2011 v 11:48 | šárka
Konečně tu máme výsledky ankety o vašeho nejoblíbenějšího jezdce. Odesláno bylo přes 200 hlasů. Nejvíce se bojovalo o první místo a jak to bývá, nakonec vyhrál ten lepší. Jinak se ale žádné velké překvapení nekonalo. Výsledky naleznete v celém článku.

Změna času

29. října 2011 v 17:35 | šárka
Dnes v noci končí letní čas, a jako vždy to vychází na závod. A já jako vždy nevím, na jakou stranu se hodiny přeřizují a nemám se koho zeptat. Tak prosím někdo poraďte:D když nebudu hodiny přeřizovat (a ani se ony samy nepřeřídí) v kolik hodin je zítra start? (já nevím v kolik je ani podle normálního času, ale to je fuk)

Bakalářská práce

20. října 2011 v 9:52 | šárka
Bohužel jsem na tom hodně špatně co se týká mé bakalářské práce. Do příštího týdne máme odevzdat zadání s já ještě nemám ani téma. Tím chci říci, že dokavaď to zadání neodevzdám, tak mě tady na blogu nečekejte. Mělo by se tak stát mezi pondělkem a čtvrtkem (nebo taky nikdy). Teď jdu bádat do archivů, kde jsem nikdy nebyla a nevyznám se tam, takže je tu také možnost, že se tam navždy ztratím a vy mě zde už neuvidíte...

Design se Sebem

15. října 2011 v 23:47 | šárka
Konečně je hotov design s naším novým dvojnásobným Mistrem světa. Design se dokončil v nevhodný den - na Brunovi narozeniny, a v takový vzácný okamžik přeci nemůžeme Bruna smazat, takže jsme museli čekat do půlnoci. Ta sice bude až za pár minut, ale v Koreji mají neděli stejně už dávno, tak on to Bruno nějak přežije.

Doufám, že se Vám Sebi líbí. Nečte se to sice tak dobře jako na minulém pozadí, ale nemůžeme mít stále žlutý design:)

GP Monaka 2012

6. října 2011 v 18:29 | šárka
Nejvyšší čas si začít zařizovat Monako pro příští sezonu:) Spousta z vás mi psalo, že za rok chtějí také jet, takže to tady můžeme pořešit.

Já nakonec s cestovkou nepojedu, ale jedeme s kamarádkou letecky. A to už od úterka, protože si chceme zajím i na fotbalový zápas Nazionalle Piloti. Ještě nevím kolik to bude stát, ale určitě přes 20 tisíc.

Vás hodně chtělo jet s cestovkou, takže byste se tu mohli domluvit mezi sebou a třeba si udělat výlet společný a já bych se s vámi sešla až v Monaku.

Prima Italia odedneška začala prodávat zájezd. Tak se podívejte:

Design s Brunem

23. září 2011 v 23:52 | šárka
Máme tu nový design. Tentokrát bez ankety, kdo jiný by na něm také mohl být než Bruno? Je v podobném stylu, jako byl tenkrát s di Grassim, akorát Lucas je prostě větší fešák.. Tento design tu bude dokavaď Seb nezíská titul, jestli to bude moc brzy - třeba už v neděli, tak sem dáme Bruna znovu v zimě

(Při světle lampičky se žlutá barva odhaduje dosti těžko, tak ji možná ještě změním zítra za denního světla )

Design s Kamuiem

26. srpna 2011 v 21:47 | šárka
Nový design konečně hotov. Je takový jednodušší, ale ono opravdu není lehké sehnat nějaké Kobayashiho fotky (design s jeho přítelkyní by se tvořil hned lépe). Naštvalo mě menu, tak za trest bylo smazáno, snad se mi ho co nejdříve podaří opravit....
 
 

Reklama

__flashReplacement__