Esteban Gutierrez

Esteban poprvé v červené

17. ledna 2015 v 13:20 | šárka
Tak už máme celou čtveřici. Řekla bych, že Estebanovi to zatím sluší nejvíc

Esteban Gutierrez se stal rezervním pilotem Ferrari

15. prosince 2014 v 16:18 | šárka
Esteban Gutierrez má za sebou dvě sezóny se stájí Sauber, ale pro příští rok byl zatím bez místa, nakonec ale ze světa F1 úplně nezmizí. Dnes ho ferrari poněkud překapivě oznámilo jako svého testovacího a rezervního pilota.

Gutierrez zůstává u Sauberu

21. prosince 2013 v 14:42 | šárka
Dnes v noci Sauber oznámil i svého druhého pilota, stal se jím Esteban Gutierrez, který tak v týmu zůstává i po letošní sezóně. Doplnil Adriana Sutila, který byl pilotem Sauberu jmenová již před týdnem. Od léta se mluvilo o tom, že za tým bude jezdit Sergej Sirotkin, což způsobilo řadu kontroverzí hlavně kvuli jeho nezkušenosti. Sergej opravdu příští rok v týmu bude, ale pouze zatím jako pilot rezervní. Kromě Estebana usiloval o tuto závodní sedačku i Giedo van der Garde.

Pro příští sezónu zůstávají nepotrvzená ještě tři místa. Dvě u Caterhamu, kde se aktuálně nejvíce hovoří o návratu Kamuie Kobayashiho a do druhé sedačky by pak usedl Marcus Ericsson. Poslední volná sedačka je u Marussie, od ní ale žádné nové zprávy neprosakují, takže se stále má za to, že zůstane Chilton.

Pokud jde o Gutierreze, jsem opravdu ráda, že dostal druhou šanci. Letos sice zůstal za očekáváními, ale přeci jen je mnoho let považován za talentovaného pilota, tak by bylo velmi nešťastné zbavit se ho již po roce

Estebanova nová přítelkyně

16. listopadu 2013 v 23:22 | šárka
Esteban na GP USA poprvé přivedl ukázat svou novou přítelkyni. Jmenuje se Paola Ruiz. Pochází z Mexika a je to modelka.

Nemůžu si pomoct, ale je mi z toho docela smutno. S tou předchozí přítelkyní byl Esteban od té doby co ho znám, tedy minimálně od časů Formule BMW. Najednou se dostane do F1 a vystřídá jí za lepší model... Navíc se mi ti dva se k sobě vůbec nehodí... Něco mi říká, že kdyby nebyl závodník F1, tak se ho slečna ani nevšimne...

Esteban v akvárku

13. března 2013 v 18:00 | šárka

video: ptejte se pilotů Sauberu

8. března 2013 v 23:37 | šárka
Video je pozvánka na to, že pilotům Sauberu máte posílat otázky. Ale o to vůbec nejde, ti dva jsou prostě úžasná dvojka:)

Esteban

18. února 2013 v 22:49 | šárka

Estebanova přítelkyně Svetlana Kostyuk

11. února 2013 v 18:41 | šárka
Konečně vím jak se jmenuje :)


Předsezonní photoshoot: Esteban Guttierez

2. února 2013 v 15:21 | šárka
Náš nový benjamínek :) I na něho se moc těším. Začátky míval občas těžké, ale věřím, že časem ukáže, jak svělý je to závodník, a že si své místo určitě zaslouží.

Esteban na návštěvě ve vládním paláci

25. ledna 2013 v 14:18 | šárka
Esteban navštívil mexický vládní palác, kde obdržel vyznamenání od guvernera Rodriga Meginy, za to, že je prvním pilotem z jejich regionu, který se dostal do F1

Estebanova přítelkyně

24. ledna 2013 v 22:36 | šárka
Fotky pochází z testů mladých talentů v Abu Dhabi 2012

Esteban Gutierrez: Představení + foto

5. prosince 2012 v 17:21 | šárka
Myslím, že nadešel čas vám předtavit prvního nováčka pro příští sezonu, a to Estebana Gutierreze. Já sama ani nevím, jak dlouho mu fandím, ale je to od jeho dob v F3. Což je již hodně dlouho, jelikož za tu dobu stihl vyhrát titul GP3 (jako první jezdec vůbec) a strávit dvě sezony v GP2. Všechny čtyři roky to byly v týmu Art, po přejmenování v Lotusu. První rok v GP2 se mu přes velká očekávání moc nevyvedl, ale letos dokázal skončit třetí.

Trochu faktů o Estebanovi: Zatím to vypadá, že příští rok bude nejmladším jezdec v poli. Je narozen 5. září 1991 (aktuální věk 21). Že je Mexičan asi všichni víte. Jeto celé jméno zní Esteban Manuel Gutiérrez Gutiérrez (ano je to tam dvakrát). Patří k těm vyšším jezdcům. Měří 180 cm a váží 63 Kg. Mezi jeho zájmy patří motokáry, trials motorcycling (nevím co je), golf, vyrtuální závodění, lyžování. Mluví španělsky, anglicky a francouzsky.

Zajímá se o techniku a o všechny její nové vymoženosti. Přiznává, že je tak trochu technický geek. Také studuje (nebo možná už dostudoval?) fyziku, historii a IT. Prozatím žije v Paříži, a moc rád si užívá starou Evropskou architekturu.

Tady přidám jeden citát z rozhovoru, za který od dívek z tumblr získal velký obdiv. (Jednalo se o rozhovor, kde Bianchi v každé druhé otázkce zdůrazňoval, jak ho holky chtějí více než Estebana...)

Otázka: Kdo z Vás bude mít za 10 let hezčí manželku?
Bianchi: Já?
Esteban: Pro mě bude každá kterou si vezmu krásná.

Moc doufám, že si Estebana co nejdříve oblíbíte. On je prostě úžasný. Jen se na něj podívejte:

(fotky v celém článku)

Gutierrez potvrzen u Sauberu

23. listopadu 2012 v 13:55 | šárka
Máme tu prvního oficiálně potvrzeného nováčka pro rok 2013, je jím Esteban Gutierrez, který bude příští sezonu hájit barvy Sauberu. K získání závodního místa mu jistě pomohli i mexičtí sponzoři, kteří v týmu zbyli po Pérezovi. Jezdecké složení tedy bude vypadat je Hulkenberg - Gutierrez. Na Kobayashiho již nezbylo místo.

Já jsem za Estebana moc ráda. Fandila jsem mu po tři roky v nižších sériích, a mám na něj jen ty nejlepší vzpomínky. Teď se z něj stal velkej kluk a pilot F1, je to krásné, i když zároveň trochu smutné :)

Rezervním pilotem týmu bude Robin Frijsn, letošní šampion FR. 3.5
 
 

Reklama
__flashReplacement__