Jean Eric Vergne

JEV poprvé v rudé

13. ledna 2015 v 17:53 | šárka
Jean Eric Vergne dnes poprvé navštívil Maranello a také se poprvé ukázal v rudé barvě. JEV se po vyhazovu z Toro Rosso stal testovacím pilotem Ferrari, jeho práce je jízda na simulátoru a třeba nezůstane jen u toho. Mluví se totiž o tom, že by příští sezónu mohl nahradit Kimiho.

Vergne testovacím pilotem Ferrari

19. prosince 2014 v 18:16 | šárka
Ferrari je samé překvapení. Když angažovali do role rezervního pilota Estebana Gutierreze, všichni říkali, proč raději nevzali Vergneho. A teď se tak skutenčně stalo. Dnes totiž Ferrari oznámilo Jeana Erica Vergneho jaké svého dalšího testovacího jezdce. Jeho práce by měla být hlavně testování na simulátoru. Ferrari má tak už opravdu velkou sbírku pilotů, ulehčilo si alespoň tím, že ze svých řad propustilo Pedra de la Rosu.

Vergneho přítelkyně: Petra Silander

14. března 2014 v 8:22 | šárka
Kdo se díval na druhý volný trénink, patrně se všiml blondýny v garáži Toro Rosso. Je to přítelkyně Jeana Erica Vergneho. Je možné, že jí letos budeme vídat častěji, proto přináším nějaké její fotky. Jmenuje se Petra se, narodila 12. ledna 1988, pochází ze Švédska a a živí se jako modelka

JEV a Daniel pro Red Bull store

24. února 2013 v 9:52 | šárka

JEV v l'Expresso

9. prosince 2012 v 19:59 | šárka
Už je to akce stará asi týden, ale já to sem stejně dát musím dát. Protože když je tu Daniel, tak se mi strašlivě začalo stýskat po Jeanovi.

Takže tady je video a scany francouzského pořadu, kterého se JEV účastnil minulý víkend jo to video tu bylo taky, ale co mám dělat jiného když mám strašně JEVovskou náladu a žádné aktuální články o něm?

JEV v Melbourne - neděle

19. března 2012 v 8:28 | šárka
Poslední článek z Melbourne bude patřit dalšímu nováčkovi - Vergnemu, protože ten měl včera moc pěkné fotky


JEV na horách

10. ledna 2012 v 23:55 | šárka
I Jean Eric se vypad v rámci tréninku zdolávat hory

Jean Eric Vergne - fotky

15. prosince 2011 v 21:52 | šárka
Z rozhodnutí Toro Rosso mám radost. Bylo mým snem, aby jezdecké složení sestavili takto. Ale myslela jsem si, že na to nenajdou odvahu. Našli, a tím si u mě získali obdiv.

Mé obavy, že příští rok nebudu mít komu fandit, se nepotvrdili. Už tu mám Pica, Ricciarda a Vergneho. Teď bych se mi ještě líbil návrat Hulkenberga. A nemusíte se bát, fotky Vergneho tu moc často nebudou, protože na rozdíl od Pica není moc fotogenický.

JEV (tak Vergnemu budu říkat) se aktuálně stal nejmladším jezdem pole. A to nejen proto, že už nemáme Jaimeho, ale též je mladší než Jaime. Narodil se 25. dubna 1990. 
 

Reklama
__flashReplacement__