> Jenson Button <

Do nové sezóny s novou přítelkyní

15. března 2016 v 8:14 | šárka
Zdá se, že to Jenson myslí se svojí novou přítelkyní Brittny opravdu vážně. Přivezl si jí totiž s sebou na první závod do Austrálie. Pár byl spatřen v Melbourne na letišti.

Jensonova nová přítelkyně?

10. března 2016 v 14:26 | šárka
Jenson a ženské, to už tu dlouho nebylo. Ale od rozvodu s Jessicou si to může zase dovolit. Aktuálně je spojován s Brittny Ward, což je modelka a holka z Playboye, která dřív chodila s Kellanem Lutzem.

V pondělí s ní byl Jenson spatřen v LA jak se drží za ruce.


Svatební fotky Jensona a Jessici

9. února 2015 v 21:32 | šárka
Na internetu se objevily tyto svatební fotky Jensona a Jessici. Nejedná se o fotky přímo ze svatby, ale o pouhé pózování ve svatebním. Na své svatbě byli i jinak oblečeni.

Alonso přál Jensonovi k narozeninám

19. ledna 2015 v 20:12 | šárka
Když přál Nico Rosberg Lewisovi ke třicátinám, nazval ho starým, ač sám je na tom jen o půl roku lépe. To dvojice pilotů McLarenu je k sobě poněkud hodnější.

Alonso popřát svému kolegovi toto:


A Jenson mu na to odpověděl i s fotkou:


Jenson slaví narozeniny

19. ledna 2015 v 8:41 | šárka
Jenson Button dnes slaví 35 narozeniny. Původně jsem mu chtěla udělat takový minispeciál, protože 35 je také významný věk, a čtyřicetin se asi v F1 nedočká, ale nakonec je z toho speciál větší než u Lewise.

Jenson sice není nejstarším pilotem v poli, zato je tam nejdéle působícím. V F1 jezdí už od roku 2000. Od začátku patřil k těm talentovanějším jezdcům a britské magazíny v něm viděli budoucího Šampióna (i když tomu nejspíš ani on sami nevěřili, ale lepší britský pilot k mání nebyl). Byly doby, kdy kolem Jensona bývalo hodně rozruchu, ale na trati to zase taková sláva nebyla. Málem lámal rekordy v počtu odjetých Velkých cen bez jediného vítězství.

Z Jensonova twitteru

19. ledna 2015 v 8:41 | šárka
Jensonův život se ještě dost podobá pilotům ze staré školy. Bydlí v Monaku, za manželku má modelku, uliceme se prohání v drahých a rychlých autech. Dříve míval pověst playboje, ale to už dávno neplatí. Naopak i přes všechno jeho bohatství, slávu a 15 sezón strávených v F1 patří k nejrozumnějším pilotům. Jenson prostě už dospěl.

Po boku modelka a v pozadí drahé auto, na první pohled život playboye. Ale takový Jenson už dávno není.

Jak šel čas s Jensonem Buttonem

19. ledna 2015 v 8:40 | šárka
2000

Jenson odstartoval svojí kariéru v F1 v roce 2000 ve věku dvaceti let. Jeho první stájí byl Williams. Bodovat dokázal již ve svém druhém závodě v Brazílii (tenkrát ještě bodovalo jen šest pilotů). Ale svůj talent ukázal hlavně při závodě na německém Hockenheimu, kde byl kvuli poruše motoru nucen startovat z posledního místa. V průběhu závodu se však úspěšně probojovával polem vpřed, a jeho chvíle přišla když začalo pršet. Trať byla na některých místech mokrá, jinde suchá, Jenson si s těmito proměnlivými podmínkami dokázal poradit nejlépe z celého pole a jeho postup vpřed pokračoval, famózním způsobem předjel Miku Sala a nakonec skončil čtvrtý.

Anketa o nejhezčí Jensonovu fotku

19. ledna 2015 v 8:40 | šárka
Já vím, staré fotky se moc s novýma srovnávat nedají, ale aspoň to bude větší zábava

foto č.1

Rozhovor s Jensonem č.1

19. ledna 2015 v 8:39 | šárka
S těmi rozhovory jsem to poněkud přehnala, já chtěla najít jeden, nakonec jsem našla tři :D

Co sis koupil za svojí první výplatu?
Vauxhall Cavalier (pozn. auto). Byla krásná

Co byl tvůj největší módní omyl?
Pár riskantních modelů jsem si oblékl. Nemohu si vzpomenout, kde to bylo, ale jednou jsem si vzal oranžový oblek.

Jakou radu bys dal svému 18 ti letému já?
Nic bych neměnil, kromě nošení neoprenu mé přítelkyně, když jsem si loni zapomněl vzít na charitativní triatlon svůj vlastní.

Rozhovor s Jensonem č.2

19. ledna 2015 v 8:39 | šárka
Jak často cestuješ?
Létám asi třikrát týdně. Z Monaka, kde žiju, do McLaren Technology Centre nebo na různé závody všude po světě. Ale když mám od závodů pauzu, jedu asi dvakrát do roka na dovolenou, pokaždé na dlouhou dobu. V létě jsem většinou v Evropě, ale v zimě cestuji za teplem, nejčastěji na Havaj.

Co potřebuješ pro perfektní prázdniny?
Moje kolo, protože povalování se na pláži je pro mě opravdu utrpení. Nevadí mi to na chvíli, když odpočívám po tréninku. Ale já jsem opravdu člověk, který musí vyrazit ven a objevovat nová místa na kole, nebo plavat či běhat, to je to co mě baví. Miluju jídlo, takže dobré restaurace jsou také důležité.

Rozhovor s Jensonem č.3

19. ledna 2015 v 8:39 | šárka
Kdy začala tvá láska k motosportu?
Trvá to od dob, co si pamatuji. Můj táta byl závodník v rally crossu, takže jsem byl závodění vystaven už od útlého věku. Když mi bylo osm, táta mi na Vánoce koupil motokáru. Byl to úžasný dárek, a doufám, že to pak bral jako dobře investované peníze!

Kolik hodin týdně strávíš tréninkem a z čeho se tvůj trénink skládá?
Trénuji každý den když zrovna nepracuji a nemám jiné závazky - jako třeba PR dny. Když jsem v Monaku a čas to dovolí, jezdím kolem 110 km na kole, a když jsem na hotelu, využívám jejich bazény, kde plavu okolo 2-3 km.

Jenson a Jessica na líbánkách

11. ledna 2015 v 20:24 | šárka
Jako vždy si zaletěli na Havaj

Jenson a Jessica se vzali

1. ledna 2015 v 10:24 | šárka
Jenson a Jessica zakončili rok 2014 svatbou. Novoroční přání na twitter už podepsali jako Mr a Mrs Button. Svatba se uskutečnila na Hawaji, kde dvojice každoročně tráví konec roku. Vzali se po šestileté známosti.

Jenson a Jessica na Ibize

19. srpna 2014 v 20:05 | šárka

Jenson a Jessica se zasnoubili

23. února 2014 v 12:11 | šárka
Za tu dobu, co jsem byla pryč, došlo také minimálně k jedněm zásnubám. Tentokrát mezi Jessicou a Jensonem Buttonem. Dvojice je spolu již pět let.

Jessica se objevila i na testech v Bahrajnu, kde předvedla svůj prsten:

Jenson naděloval dárky se Santanderem

29. listopadu 2013 v 22:04 | šárka

The Finishing Line: Jenson Button

14. července 2013 v 10:36 | šárka
Sportovec, kterého nejvíce obdivuji…
V současné době je jich několik, zejména poté, čeho tým Velké Británie dosáhl na Olympijských hrách v roce 2012. Chrissie Wellington, britská triatlonistka je někdo, koho jsem celou její kariéru velmi obdivoval.

Nejlepší herec na světě…
Opět je jich příliš mnoho! Jsou herci, které když vidíte ve filmu, jste si jistí, že to bude dobré - Denzel Washington je jedním z nich.

Nejpamátnější předjížděcí manévr mé kariéry…
Předjíždění je vždy dobrý pocit. Ty které se staly v nedávné době, nejsou nezbytně ty nejlepší, ale byly to skvělé okamžiky - předjetí Sebastiana (Vettela) v posledním kole v Montrealu v roce 2011, které mi zajistilo vítězství v závodě je jedním z nich, a předjetí Michael Schumacher na mé vůbec první Grand Prix Británie je druhé. Pak mám několik speciálních předjížděcích manévrů z Brazílie 2009, kdy jsem vyhrál titul mistra světa, začínal jsem z 15. místa, ale páté místo v cíli mi zabezpečilo body,které jsem potřeboval.

Jenson v Barceloně

2. března 2013 v 18:08 | šárka
Jenson Button, McLaren

Posilovací photoshoot s Jensonem

12. února 2013 v 21:32 | šárka

Posilovací photoshoot pilotů McLarenu

11. února 2013 v 19:42 | šárka
Snad bude jako každý rok fotek víc. Protože jsou moc pěkné


Jenson v Jerezu

4. února 2013 v 20:32 | šárka
Zítra začínají první letoní testy. Většina týmů a pilotů je ale na místě již dnes.

Jenson Button, McLaren

Jenson a cake

22. ledna 2013 v 20:39 | šárka
Jenson byl se svými narozeninami určitě spokojený. Svého dortu se dočkal.

JB slaví narozeniny

19. ledna 2013 v 9:40 | šárka
Jenson Button dnes slaví narozeniny. Je mu 33 let.Nejstarší jezdec v poli to zatím není (zde si drží druhé místo), zato z něho letos bude pilot nejzkušenější. Jako jediný jezdí v F1 od roku 2000. Nevím, zda jste to zaznamenali, ale Jenson je velký milovník dortů, takže k narozeninám mu v první řadě přeji pořádný cake!

The Inside Liner: Jenson Button

16. ledna 2013 v 22:05 | šárka

Kvůli čemu v noci nespíš?
Když mě moje přítelkyně trochu kope ve spánku, je celkem neklidná. (smích) To je vtip. Pravdou je, že mám se spaním problém. Při usínání se hodně otáčím a myslím, že to dělám i při spánku.

Pokud by si mohl navždy ze svého života odstranit jednu věc, která by to byla?
Praní prádla. Ano, dělám to! Také nesnáším žehlení. Máme sice paní na úklid, ale stejně to občas dělám. Nemám to rád.

Jedna fotka Jensona

15. ledna 2013 v 22:11 | šárka
 
 

Reklama
Reklama

__flashReplacement__