> Lewis Hamilton <

Lewis netradičně tradičně

3. dubna 2016 v 15:07 | šárka
Lewis dnes do paddocku přišel oblečen v tradičním bahrajnském oblečení. Na sociální sítě přidal vysvětlení, že to dělá z lásky a úcty k Bahrajnské kultuře. Také poděkoval bahrajnské královské rodině za to, jak ho pohostila.

Lewis prostě musí vždycky vybočovat, ale mě se zdá, že se mu to tentokrát docela povedlo :)


Lewis vyšetřován kvuli selfie

16. března 2016 v 8:55 | šárka
Nová doba si žádá nové skandály. Lewis Hamilton byl vyšetřován policií kvůli videu, které natočil pro svůj snapchat. Stalo se tak na Novém Zélandu v Aucklandu, kam Lewis zamířil ještě před Melbourne.

Půjčil si totiž Harley Davidson a za jízdy po dálnici sám sebe natáčel. Používat mobil za jízdy je ale zakázáno. Policie však nakonec vyšetřování zastavila, protože neměla dostatek důkazů o tom, že Lewis opravdu držel mobilní telefon v ruce.

Na video se můžete podívat zde.

Lewisovy nejnovější módní kreace

10. března 2016 v 14:03 | šárka
V posledních dnech (ostatně stejně jako vždy) Lewis zase chodil mezi lidi. A při té příležitosti zvládl vystřídat řadu modelů, některé docela děsivé, jiné pěkné, pojdmě se na ně podívat.

Lewis byl pozván na módní přehlídku v rámci Paris Fashion Week. Tak aby ukázal, že módě rozumí, vzal si na sebe tuto červenou hrůzu s kožichem. Přičemž mě na tom připadají úplně nejhorší ty brýle. Opravdu by mě zajímalo, jestli on opravdu dioptrické brýle potřebuje, nebo je má jen falečné jako módní doplněk.

Editorialist Spring/Summer 2016 Issue Launch Party

Venčení psů ala Lewis

26. února 2016 v 8:57 | šárka
Jeden by řekl, že Lewis nám ukázal už tolik výstředností, že už příliš překvapit nedokáže. Ale pozorost dokázal vzbudit ihned na prvních letošních testech. Opět vzal své psy do paddocku (i když říkal, že už to nikdy dělat nebude), klidně si je posadil i do auta. Ale největší rozruch (a možná i trochu posměchu) vzbudil při jejich venčení.

Lewis na amfAR New York Gala

12. února 2016 v 21:57 | šárka
Nebojte, pracuju na spoustě "psacích" článků, ale prostě to chvíli trvá. Tak ty mezery budu zaplňovat pouze čláky fotkovými

2016 amfAR New York Gala - Arrivals

Lewis na premiéře Zoolander 2

10. února 2016 v 21:44 | šárka
Překvapilo mě, že zase jednou vypadá celkem normálně...

'Zoolander 2' World Premiere in New York City

Foto z oslav Hamiltonova titulu

26. října 2015 v 20:41 | šárka
Jelikož jsem si v rámci letošní sezóny F1 moc neužila, rozhodla jsem se, že se přes zimu na všechny závody podívám znovu. Nějak mě totiž ta sezóna začala bavit, když vidím jak Lewis získal titul :D Zároveň to budu brát jako učení se angličtiny, takže se to nebude moci považovat za flákání.

Co se týče Lewise a jeho hození kšiltovky Nicovi, mě na tom nepřijde nic špatného. Lewis je prostě jiný, tak má i jiné způsoby podávání věcí. To spíš Nico se zase jednou předvedl.

Race winner and World Champion Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1 celebrates with the team

Lewis Hamilton se potřetí stal Šampionem

26. října 2015 v 8:49 | šárka
Už je to se mnou a s F1 tak špatné, že vůbec poprvé od doby co formuli 1 sleduji, jsem neviděla závod, v kterém byl korunován Šampion, a to rovnou jeden z mých největších oblíbenců. Bylo mi totiž zle, a když se závod v USA startoval, tak už jsem dávno spala (ostatně stejně jako loni, Texas je prostě nad moje síly). Ale myslím, že tady udělám výjimku a podívám se na záznam.

Lewis Hamilton je tedy již potřetí Mistrem světa. Mám opravdu radost, že se to pro něj v posledních letech takto obrátilo, protože to s ním vypadalo dost bledě. Zato co jsem tak viděla Nico moc nadšený nebyl, a dost mě s tím štve, prostě neumí přijmou, že je Lewis lepší.

Takže Lewisovi velká gratulace!!!!!!!!!

Race winner and World Champion Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1 celebrates with the team

Blonďatý Hamilton se stal sportovcem roku GQ

10. září 2015 v 10:30 | šárka
Sem na blog se vracím ve chvílích, kdy se stane něco důležitého. Což jak jste si jistě všimli není vyhrání závodu, ale trochu jiné události :D Teď je to obarvení Lewise Hamiltona na blod, s čímž se pochlubil na Monze. V úterý se navíc oblékl do saka a v novém účesu převzal cenu GQ za nejlepšího sportovce roku.

Samozřejmě, že nová Lewisova image vyvolala vlnu reakcí. A já musím říct, že se mi tato změna líbí. Mysleli jste si, že by mohla Lewisovi blonďatá takhle slušet?

Stále mě však nepřestává fastinovat, že Lewis dokáže vládnout F1 i takto dbát na svou image najednou. Když vládl F1 třeba Schumacher nebo i Vettel, zdálo se mi, že F1 je jediným smyslem jejich životů, ale Lewis ukazuje, že to jde i jinak.

Guests Arrive at the GQ Men of the Year Awards

Lewis si užívá dovolenou s Rihannou i twerkováním

5. srpna 2015 v 21:33 | šárka
Jsem zase zpět a tentokrát je to návrat trochu veselejší než minulý kvuli Julesovi. Můj dnešní příspěvek bude o Lewisovi a jeho dovolené, za kterou se na něho v dnešních dnech svalila vlna kritiky. Lewis se totiž vydal na Barbados, kde si užívá tamního karnevalu a to i ve společnosti Rihanny, s kterou se zná už od dob kdy chodil s Nicole. Internet zaplavila řada fotek, jak se na tamním karnevalu baví, na což formulová společnost reagovala dost nelibě.

A já opravdu nechápu proč, Lewis zvládá svou kariéru v F1 více než dobře, tak proč by se o dovolené nemohl pobavit. Trochu si zatancoval, možná si dal nějaký doutník, ale žádné opilecké orgie se jistě nekonaly. Největší pozornost vzbudila fotka, kde s ním twerkuje nějaká slečna. Ale copak on za to může? I na té fotce je vidět, že tam on jen tak postával, a dotyčná přišla a začala se o něj otírat. Navíc v těchto končinách je teerkování úplně normální druh tancea nic pobuřujícího na tom není.

Další zprávy mluví o tom, že Lewis a Rihanna spolu chodí. Kdyby tomu tak skutečně bylo, mě by se to i docela líbilo. Myslím, že oba jsou podobně střelení, tak by se k sobě hodili víc než s Nicole, která v poslední době myslela jen na zakládání rodiny. Navíc co jsem tak vypozorovala, Rihanna kluky moc ráda střídá, takže by to na delší románek stejně nebylo.

V článku najdete fotky z onoho festivalu

Lewis na Malorce

25. dubna 2015 v 22:42 | šárka
Ještě tady nebyla tato fotka Lewise, o tu vás prostě nemohu ochudit

Lewis v časopise Men's Health

4. dubna 2015 v 22:07 | šárka

Jak Lewis fotil turisty

20. března 2015 v 10:03 | šárka
Konečně si Lewis mohl připadat jako normální člověk (i když je otázka, zda o to vůbec stojí). Po svém vítězství v Melbourne nezamířil do Evropy, ale ještě zůstal v Austrálii a navštívil Sydney. Tam ho při jedné procházce zastavili turisté, kteří vůbec netušili s kým právě mluví, a poprosili ho zda by je mohl vyfotit. A Lewis samozřejmě neodmítl.


Lewis pro Man of the World

19. března 2015 v 23:48 | šárka

Lewis: CRAIG GREENHILL photoshoot

19. března 2015 v 0:12 | šárka

Foto z Lewisových oslav v Melbourne

15. března 2015 v 17:59 | šárka
Alespoň, že je Lewis takový vtipný člověk, a dělá se z něho dobře sranda, jinak bysme se letos unudili.


Lewise se fotí v Melbourne

11. března 2015 v 19:48 | šárka
Kdo si myslí, že se piloti F1 pohybují jen na samých luxusních místech, ten nezná Lewise Hamiltona. Lewis si našel pravděpodobně to nejšpinavější místo v celém Melbourne, aby si mohl u posprejované zdi udělat cool fotku.

Lewis v Austrálii

7. března 2015 v 23:19 | šárka
Máme prvního pilota v Austrálii. Lewis před chvílí přistál se svým soukromým letadlem.

Lewis na Balmain Aftershow Dinner

6. března 2015 v 21:16 | šárka
Fotky jsou z afterparty po módní přehlídce Lewisova kamaráda Oliviera Rousteinga. A tentokrát mu opravdu závidím, protože se setkal s blonďaným Jaredem Letem. Ale bohužel i s blonďatou Kim Kardashian a celou její povedenou rodinkou.

Lewis Hamilton

Bez limitu

4. března 2015 v 22:27 | šárka
To se Lewis rozhodl, že se stane živým kompasem?

Lewis pózuje se svým mistrovským vozem

3. března 2015 v 21:04 | šárka
Nejnovější Lewisův příspěvek na instagramu

Lewis s Roscoe na pláži

1. března 2015 v 21:42 | šárka
Zatímco Nico Rosberg ještě testoval, Lewis trávil neděli již doma v Monaku. Samozřejmě nechyběli ani jeho psy, které vzal vyvenčit na pláž.

Lewis na BRIT Awards 2015

26. února 2015 v 23:27 | šárka
Lewis vyhlašoval cenu za nejlepší ženskou sólovou umělkyni.Vyhrála ji Taylor Swift.

Lewis na Elle Style Awards a Naked Heart Foundation

25. února 2015 v 18:21 | šárka
Obě dvě akce jsou ze včerejška z Londýna

Lewis Hamilton - Elle Style Awards 2015 - Outside Arrivals

Lewis v nahrávacím studiu

25. února 2015 v 8:50 | šárka
Lewis poslal fotku ze svého nahrávacího studia, kde ve volném čase nahrává hudbu. Rád se zde také ukrývá do samoty před všemy problémy. A slíbil, že možná od něho brzy něco uslyšíme.

 
 

Reklama

__flashReplacement__