Max Chilton

Týmový duch žije dál

23. listopadu 2014 v 8:22 | šárka
Tým Marussia je sice už dávno v likvidaci a posledního závodu sezóny se oficiálně neúčastní, přesto Max Chilton včera na sociální sítě poslal tuto fotku z Abu Dhabi s textem "You can't keep a great team down!"

Fotka mi přijde o to dojemnější, že je na ní i Andrea Ferrrari, trenér Julese Bianchiho, který tam bohužel už opravdu nemá nic na práci...

Maxův nejvěrnější fanoušek

24. srpna 2014 v 0:02 | šárka
Málem jsem se s vámi zapomněla podělit o to, jaký fanoušek na Maxe ve čtvrtetk čekal v pitlane. Uznejte, že už kvuli němu musela Marussia Maxe nasadit. Takové zklamání, aby svého idola neviděl na dráze, by si přeci tento "pán" nezasloužil.


Chilton ve Spa bude závodit

22. srpna 2014 v 10:31 | šárka
Závodní kariera Alexe Rossiho netrvala příliš dlouho, alespoň prozatím. Maxovi totiž očividně přišly peníze. Ještě v průběhu prvního tréninku vyšla najevo zpráva, že Max Chilton nakonec v neděli závodit bude. Alex Rossi se aktuálně účastní prvního tréninku, ale na druhý trénink, či alespoň na ten sobotní už vrátí auto svému britskému kolegovi.

Rossi ve Spa nahrazuje u Marussie Chiltona

21. srpna 2014 v 19:55 | šárka
Jak to vypadá, velkým překvapením není pořád konec. Dnes totiž Marussie oznámila, že za ni ve Spa nebude závodit Max Chilton, ale Alexander Rossi. Rossi se stal jejich rezervním pilotem při závodním víkendu v Maďarsku poté, co byl vyhozen z Caterhamu, kde také působil jako náhradní jezdec. Kromě toho letos jezdil v GP2, ale tam skončil společně s vyhazovem od Caterhamu, jelikož i v GP2 hájil jejich barvy.

Já proti tomuto rozhodnutí nic nenamítám. Chilton byl stejně vždycky poslední, takže horší už to být nemůže. Navíc dle mého názoru Alex nějaký talent má, a příležitost v F1 si zaslouží. Dostal se tam cestou, která je podle mě ta správná, a ne to co v posledních dnech převedli Verstappen a Lotterer.

Takže přeji Alexovi hodně štěstí, myslím, že on by v F1 nějakou budoucnost mít mohl, i když je zatím potvzen pouze na jeden závod.

Chilton zůstává u Marussie

11. ledna 2014 v 23:14 | šárka
Marussia dnes potvrdila, že si pro letošní sezónu v týmu ponechá i Maxe Chiltona. Stalo se tak poprvé v historii tohoto týmu, že nevyměnil jezdecké složení.

Já měla Maxe vždycky ráda, ale je to ten typ pilota, který mi stačí v týmu pouze jeden rok. Místo něho bych raději nějaké překvapení.A navíc Max jezdecky za moc nestojí. Ale nevadí, na zadních pozicích se pořadí v šampionátu hodnotí podle jediné nejlepší dosažené pozice v závodě, a to zvládne Jules.

Max Chilton - photoshoot

28. března 2013 v 22:18 | šárka

video: Jak u Marussie hráli Jenga

16. března 2013 v 22:03 | šárka
Je to náhrada za buzz game z loňského roku. Takže v průběhu sezony se dostane na všechny týmy. Jedná se o akci Sky sports, kterou vysílají ve svých studiích.

Zdá se mi to vtipnější než ta loňská hra, ale to asi bude tou dvojicí. Hlavně Max vypadá jako vášnivý hráč

U Marussie si hráli

14. března 2013 v 22:19 | šárka
Max Chilton, Marussia F1 Team

Max v Barceloně (neděle)

3. března 2013 v 22:43 | šárka
Max Chilton, Marussia F1 Team

Max

10. února 2013 v 19:35 | šárka

Max Chilton: photoshoot

7. února 2013 v 17:58 | šárka
Max Chilton, Marussia F1 Team

Max v Jerezu - den druhý

6. února 2013 v 17:28 | šárka
Max Chilton, Marussia F1 Team

Max v nových barvách Marussie

5. února 2013 v 12:11 | šárka

Max s Chloe na dovolené

22. ledna 2013 v 21:22 | šárka

Chiltonova přítelkyně

20. prosince 2012 v 22:16 | šárka
Další naše nová F1 lady. Jmenuje se Chloe a s Maxem jsou již od roku 2009

10 otázek pro Maxe Chiltona

19. prosince 2012 v 22:24 | šárka
Jak ses dostal k motorsportu?
Když mi bylo 9, můj bratr začínal se sérií T - cars a já jsem chtěl závodit také. Jediná věc kterou jsem tenkrát mohl jezdit byly motokáry. A tam to všechno začalo.

Co byl vrchol tvé kariery?
Vítězství v Britské F3 v roce 2009 na okruhu Brands Hatch, což je můj domácí okruh. Pak mé dvě vítězství v GP2 tento rok, což bylo se stejným týmem s kterým jsem vyhrál svůj první závod v Britské F3 - s Carlinem. Je to pěkné.

Max Chilton: Představení + foto

19. prosince 2012 v 22:21 | šárka
Rozhodně si nemyslete, že jsem Maxovi začala fandit včera. Naopak to bude již pátá sezona, co se Max řadí k mým nejoblíbenějším jezdcům. Ani Picovi jsem v juniorkách nefadila tolik jako jemu. Maxe jsem si oblíbila za jeho časů v Britské F3, to byl rok 2009. Patřil k jezdcům v středu pole, a v životě by mě nenapdalo, že by se mohl dostat do GP2 natož do F1. Fandit jsem mu nezačala kvuli jeho talentu, ale jak jsem už mnohokrát zmiňovala, kvuli jeho vlasům. Ty mě nepřestaly fascinovat do dneška. Pořád přemýšlím, zda jde o peroxid či je to jeho přirozená barva.

Po Britské F3 odešel k mému překvapení do GP2. Tam strávil tři roky. V prvních dvou letech to byl jeden z mála jezdců, který měl ještě horší výsledky než Pepa Král. Až letos konečně trochu zazářil. Nakonec v celkovém pořadí skončil čtvrtý. Hned za Estebanem.

Max je Brit. Narodil se 21.dubna 1991 (aktuální věk 21) v Reigate, kde žije dodnes. Měří 182 cm a váží 65 Kg. Jeho největší vášní je golf. Nazívá se dokonce "golfaholicem". Jakmile má odpoledne volno, najdete ho na golfovém hřišti. Podle něho je golf dobrý pro mysl, považuje ho za druh mentálního tréniku. V místě svého domova je členem klubu golfistů, a tam si také občas zahraje i s jinými piloty. Třeba se Samem Birdem.

Známější než Max je (nebo alespoň doteď byl) jeho starší bratr Tom Chilton, ten několik let jezdil v Britském Mistrovství cestovních vozů BTCC, a letos se přestěhoval do WTCC. Účinkoval taky v několika dílech Top Geardu. Kde si též moc rádi dělali srandu z jeho vlasů..

Max má přítelkyni Chloe. O té napíšu zase zítra.

Fotky Vám sem dám ze všech fází jeho kariery v které jsem mu fandila. To abyste viděli proměnu z roztomilého chlapečka v ještě roztomilejšího pilota F1.

Marussia oficiálně potvrdila Chiltona

18. prosince 2012 v 14:15 | šárka
Marussia dnes oficiálně potvrdila, že jejich druhým jezdem se stává Max Chilton. A jelikož druzí jezdci Marussie/Virginu jsou už jen z tradice mí největší idolové, tak i on se ode dneška mým idolem stává (ne že by jím v minulosti nebyl). Mám strašnou radost, že je to zrovna on. Teď jsem doma jen naskok, ale nebojte v nejbližších dnech o Maxovi sestavím článek, kde se o něm i o mé radosti rozepíšu mnohem více :D

Tato zpráva by tedy měla být velice důležitá i pro Vás, protože už víte, komu se za rok bude nejvíce věnovat tento blog (ale nebudu zanedbávat ani Péreze, to slibuju)

Marussia má nového rezervního jezdce

21. září 2012 v 8:02 | šárka
Včera se stal Max Chilton novým jezdcem Marussie. Jelikož to byl můj favorit už z časů britské F3, kde jsem mu začala fandit kvuli vlasům, tak jsem za něho moc ráda. Už několik týdnů ho mám za typ jako náhradu za Charlese. Tak uvidíme jak to s ním zarok nakonec dopadne. I když Charlese se v žádném případě vzdát taky nechci. Cítím, že toho spolu ještě musíme spustu zažít :D

Max je již třetí sezonu pilot GP2, kde působí ve stáji Carlin, před posledním závodním víkendem mu patří 5. místo v šampionátu.

320149_10152065861400244_560721946_n_zps09f1affe.jpg
 
 

Reklama
__flashReplacement__