O mě

Mé plány na sezónu 2018

30. března 2018 v 11:16 | šárka
Takový jsem já fanoušek, závod jsem minulou neděli neviděla, jelikož jsem byla v práci, kde jsem si vydělávala poslední chybějící tisícovku na letenku na finále sezóny do Abu Dhabi. Jen si nedokážu vysvětlit, zda to značí že jsem příliš velký, nebo příliš malý fanoušek :D

V souvislosti s tím jsem se rozhodla napsat, co všechno letos plánuji podniknout. Zase budu jezdit jako novinář na F2/GP3. Bohužel se jedná o úplně poslední sezónu série GP3. Od příštího roku bude nahrazena formulí 3. Tato změna sice postihla už i GP2, tam, jak se nakonec ukázalo, šlo ale jen o změnu názvu na formuli 2. Formule 3 už ovšem existuje, takže tentokrát to tak jednoduché nebude.

Proto si je tedy třeba letošek ještě pořádně užít. Požádala jsem tedy rovnou o celosezónní akreditaci. To znamená, že musím navštívit minimálně šest závodních víkendů (z devíti). Vybrala jsem si:

Můj rok 2017

6. ledna 2018 v 21:33 | šárka
Tento článek jsem si pro vás tradičně připravila už na Silvestra. Ale když jsem si ho po sobě přečetla, došla jsem k názoru, že je strašně trapný a nemohu ho publikovat. Tak jsem ho "zahodila" :D Ale jelikož mi ho bylo líto, řekla jsem si, že po troše promazání bych možná našla odvahu ho publikovat. Takže tady je, na délku toho pořád zbylo dost, jen doufám, že tam něco zůstalo i obsahově :D

Noví kamarádi z Jenzeru
Ač to moc profesionální nebylo, v roce 2016 mě v GP3 zajímal jen jeden tým, a to Campos. V sezóně 2017 jsem se v tomto ohledu zlepšila a do pole mé pozornosti přibyl ještě Jezer. Začalo to dokonce tak, že mě chtěli zaměstnat. Bohužel jsem v tu nejnevhodnější chvíli onemocněla a připravila se tak o svůj celoživotní sen. Z tohoto úhlu pohledu by se tedy dalo říci, že uplynulá sezóna vůbec nebyla dobrá. Ale když od toho všeho odhlédneme, zbyl přeci jen super rok. V Jenzeru jsem potkala spoustu zajímavých lidí včetně pana Jenzera, hlavního inženýra Nicolase a naprosto skvělé piloty Mainiho a Lorandiho, k nim v průběhu sezóny přibil Correa. S tímto týmem jsem trávila opravdu hodně času. Takže jsem zase trochu blíže poznala týmové zázemí a také jsem vždy po skončení kvalifikace/závodu řešili dosažený výsledek, takže mi do toho všeho dali nahlédnout z jejich úhlu pohledu. Také jsem s Jenzerem chodila na track walk dávali mi propustky na startovní rošt, takže jsem s nimi trávila i většinu času v pitlane i na gridu a jejich piloti byli mými častými osobami pro rozhovory.

 
 

Reklama
__flashReplacement__