> Sebastian Vettel <

Vettel nepojmenoval své auto po pizze

17. března 2016 v 6:56 | šárka
Jak jistě víte, Sebastian Vettel má tradici, že každý rok dává svým autům jména. To letošní nazval Margherita. A dnes na tiskové konferenci padl dotaz, proč pojmenoval své auto po pizze. To však Vettel odmítl:

"My tohle jméno nijak s pizzou nespojujeme, prostě se nám líbilo. Každý rok nějak pojmenovávám své auto. Loni to byla Eva, tento rok je to Margherita"

Kromě toho prý Margherita znamená v italštině kopretina.

Sebastian již pojmenoval nové auto

11. března 2015 v 13:16 | šárka
Sebastian Vettel neskončil s pojmenováváním svých vozů ani když přešel k Ferrari. Svému autu chtěl dát nějaké italské jméno. Nakonec se jmenuje Eva.

Seb pro Brawn

11. února 2015 v 23:14 | šárka

Sebův tajný zápisník

4. února 2015 v 20:13 | šárka
Na testech jsme mohli často Sebastiana Vettela vidět s černým zápisníkem. Má ho u sebe pořád: když mluví s inženýry, když sedí v autě i když zrovna nepracuje. Píše si do něj všechna data, pocity a veškeré technické detaily. Sešit nedá z ruky, pouze když musí dělat rozhovory, svěří ho své PR asistentce Brittě Roeske. Když je pak Seb doma nebo v hotelu, přepisuje si všechna data do počítače. To jsou věci, které v Red Bullu nikdy nedělal.

To je jen takový typ, co ukradnout, jestli se letos bude Ferrari skutečně dařit :D

Proč Seb nosí větší overal

3. února 2015 v 10:38 | šárka
Mnozí z nás si všimli, že Sebastianu Vettelovi je jeho nový overal Ferrari poněkud velký. Proč je jeho kombinéza o dvě čísla větší Sebastian vysvětluje takto:

"Jako muž potřebujete více prostoru v určitých partiích. Vážně, větší velikost kombinézy mi sedí lépe!"

Seb v Jerezu

31. ledna 2015 v 19:44 | šárka
Zítra konečně začínají předsezónní testy. Paddock je momentálně plný příprav, piloti už usedají do nových vozů, aby seřídili vše potřebné. Fotografové už i pořídili první fotky Sebastiana Vettela v barvách Ferrari

Seb a Kimi na prezentaci Ferrari

30. ledna 2015 v 14:58 | šárka
Nemohu si pomoct, ale Seb omládl. Vypadá jako ten kluk, co v roce 2007 přišel do Toro Rosso, a to už je osm let...


Kimi a Seb u Ferrari

29. ledna 2015 v 11:06 | šárka
Máme společnou první fotku Kimiho a Sebastiana u Ferrari. A konečně taky vidím, že Seb v porovnání s týmovým kolegou vypadá v červené opravdu divně. Fotka je ze včerejška.

Dvě fotky z Maranella

15. ledna 2015 v 19:01 | šárka
Dnes nám z Maranella přišli tyto dvě fotky. První je selfie Sebastiana Vettela z návštěvy továrny, na druhé fotce Ferrari představuje jak budou vypadat jejich letošní týmová trička. Jen tak mimochodem, tito dva piloti jsou jediní, kteří nevyužívají sociální sítě, takže je můžeme vidět poprvé od konce listopadu.


Vettel se loučil s Red Bullem

3. prosince 2014 v 8:59 | šárka
Minulý týden se byl Seb přivítat v Maranellu se svým novým týmem a včera zamířil do Milton Keynes na emotivní rozloučení s Red Bullem. Nejedná se totiž pouze o obyčejný odchod z týmu, ale také o odchod z celého výchovného programu, který Sebastiana provázel od jeho raných závodních let. V F1 s nimi pak strávil dvě sezóny u Toro Rosso a pět sezón u Red Bull Racing.

Seb dostal od Red Bullu na rozloučenou zlatého býka, který má na podstavci zobrazeny čtyři tituly, které společně získali. Kromě toho dostane i jeden ze svých závodních vozů, ale ne hned. "Nechceme, aby hned skončilo v Maranellu," pronesl se smíchem Christian Horner.

První ofociální fotky Vettela ve Ferrari

1. prosince 2014 v 22:24 | šárka
Ferrari dnes zveřejnilo první fotky Sebastiana z jeho víkendové návštěvy v Maranellu, kde v sobotu testoval dva roky starý vůz F2012.

Vettel to moc pěkně okomentoval slovy: "Existuje mnoho pohádek o Ferrari, jaké to je řídit rudé auto. Potvrdil jsem si tyto pohádky. Není to jen příběh, je to skutečnost, legenda, která existuje. Je v tom něco magického, na dnešek nikdy nezapomenu."

Ale já jsem zvědavá, co bude říkat za rok na podzim (i když mu samozřejmě strašně přeju, že si žije svůj sen)

Vettel se poprvé svezl s Ferrari

29. listopadu 2014 v 20:10 | šárka
Sebatian Vettel tento víkend tráví v Maranellu. Včera se sešel s inženýry a dnes si na trati ve Fioranu vyzkoušel vůz Ferrari z roku 2012. Odehrálo se to v rámci filmového dne a Seb měl na hlavě bílou helmu.V celém článku naleznete i video. Stojí za to se na něj podívat už jen proto, že na něm uslyšíte staré motory V8

Vettel poprvé v garáži Ferrari

25. listopadu 2014 v 9:44 | šárka
Při dnešních testech v Abu Dhabi Sebastian Vettel navštívil garáž Ferrari, kde se seznámil se členy svého nového týmu. Testovat ale ještě nemůže, jelikož mu to Red Bull nepovolil

Vettel končí u Red Bullu

4. října 2014 v 7:47 | šárka
Sobotní den v Japonsku přinesl opravdu zajímavé zprávy. Zatímco celý motoristický svět čeká, kdy přijde oznámení, že Alonso odchází z Ferrari,přišel se svým oznámením úplně někdo jiný. Red Bull vydal tiskové prohlášení, že u nich po sezoně končí Sebasian Vettel. Horner prý i novinářům uvedl, že Vettel míří do Ferrari, to ale zatím oficiálně potvrzeno nebylo. U týmu z Maranella by nahradil Fernanda Alonsa, který má zase jít k McLarenu.

Místo Sebastiana Vettela bude v Red Bullu příští rok jezdit Daniil Kvyat.

Abych si na Sebův odchod mohla vytvořit nějaký názor, musela bych nejdříve vědět, proč vlastně odešel. Napadá mě několik důvodů, některé pěkné, jiné již méně. Bojí se Ricciarda? Přestal Red Bullu a jeho rychlosti věřit? Vnitřní problémy v týmu? Hledá změnu a novou výzvu? Peníze?

Nicméně já mám změny ráda, a ještě takové nečekané, proto dnešní zprávu vnímám velmi pozitivně. Mám také radost z pohledu Ricciardovi fanynky, protože mu nyní nebude nic stát v cestě k dosažení jeho úspěchů. A v nespolední řadě jsem zvědavá i na Kvyata.

A jedna vtipná scénka, která se sice týká Alonsa, ale ten má taky s tím vším dost společného:

Ferrari pro tatínka

7. srpna 2014 v 17:36 | šárka
Tyto fotky byly pořízeny, když Seb byl se svým tátou navšívit charitativní fotbalový zápas. A nejvíce pozornosti vzbudilo, že Norbert Vettel řídil Ferrari California. Já na tom však nevidím nic divného, snaha pořídit si kvalitní auto a preference v F1 od sebe přeci jen mají dost daleko..

Další Sebův shoot pro Braun

7. srpna 2014 v 17:17 | šárka
a opět pěkně divnej...

Seb na akci pro Braun

15. července 2014 v 22:01 | šárka
Photoshoot na holící strojky Braun, který spatřil světlo světa minulý týden tu již byl. Tady jsou fotky ze sponzorské akce, která se při té příležitosti konala

Seb prezentuje kolekci slunečních brýlí Red Bull

10. července 2014 v 21:15 | šárka
Brýle nic moc tedy...

Seb pro Braun

9. července 2014 v 20:29 | šárka
Některé reklamy jsou divnější než jiné. Nejhorší jsou dle mého názoru reklamy na šampony a holící pomůcky, tohle je ten druhý případ...


Poprvé se Sebastianem Vettelem

8. července 2014 v 20:01 | šárka
Protože se mi tyto letošní rozhovory líbí, ráda bych sem postupně doplnila všechny, které jsem zameškala, ale myslím, že jich moc nebude...

Kdo byl tvůj první hrdina, když jsi byl ještě dítě?
Bez nejmenších pochyb to byl Michael Schumacher.

Jaká byla první Grand Prix, kterou jsi sledoval?
V roce 1993 mě můj otec poprvé vzal na trénink na Hockenheimring, když se tam jela Velká cena Německa.

Vettelův RB10 se jmenuje Suzie

18. března 2014 v 21:59 | šárka
Jak Sebatian Vettel pojmenoval svou dceru, jsem vám už sdělila včera. Ale ještě jsem nenapsala, jak Seb pojmenoval svůj nový vůz. Ač letošní vozy připomínají spíše chlapečky než hočičky, i RB10 má holčičí jméno. Seb ho pojmenoval Suzie. A není k tomu prý žádný důvod, prostě se mu takové jméno líbí....

Seb a nová kolekce Red Bull Racing 2014

17. března 2014 v 21:51 | šárka

Známe jméno Sebovi dcery

17. března 2014 v 21:45 | šárka
Sebastian Vettel patří k pilotům, kteří si své soukromí velice střeží. A nehodlá na tom nic měnit ani po nazorení své dcery, takže se pravděpodobně její fotky jen tak nedočkáme, a už vůbec ne toho, aby jí přivezl ssebou na závody jako třeba Felipe Massa či v dřívějších dobách Juan Pablo Montoya. Jednu věc nám ale přesto Seb prozradil, a to jméno své dcery. Jmenuje se Emily.

Rozhovor Seba a Daniela pro Skysports

9. března 2014 v 21:42 | šárka
Moc pěkný rozhovor mezi novou týmovou dvojící Red Bullu. Třeba o tom zda Daniel ví co znamená Multi 21, nebo jaké to pro Vettela je, být poprvé tím "starým" v týmu

Sebův nový Ken

1. února 2014 v 23:46 | šárka
Na konci loňské sezóny se Sebastian rozloučil se svým physioterapeutem Heikkim Huovinenem. Mnoho fanynek z toho bylo smutných, jelikož si Heikkoho za ty dva roky co u Seba působil rychle oblíbili. Tento týden v Jerezu se Sebastian objevil se svým novým physioterapeutem. A je to opět Fin, a opět vypadá jako Ken. Jmenuje se Antti Kontsas a narozdíl od svých přechůdců není v paddocku žádným nováčkem. Přechází totiž pouze z Toro Rosso, kde pracoval nejdříve se Sebastienem Buemim a pak s Jeanem Ericem Vergnem.

 
 

Reklama

__flashReplacement__