Ze života v Pitlane

Můj rok 2016

31. prosince 2016 v 11:32 | šárka
Máme za sebou další rok, který mi přinesl řadu nových motorsportových zážitků, proto jako každoročně přicházím s článkem, kde se je pokouším shrnout. Patřím k těm šťastným lidem, u kterých je každý nový rok vždy ještě lepší než ten předchozí. A ne jinak tomu bylo letos. Sezóna 2016 byla bez nadsázky nejlepším rokem mého života a zažila jsem i takové věci, které by mě ani ve snu nenapadly, že si jednou vyzkouším.

Jak u mě GP3 zvítězilo nad GP2

Všechny letošní závody, které jsem navštívila se týkaly GP2/GP3, skoncovala jsem i s Formulí E. Celkem jsem letos navštívila sedm závodních víkendů. Zároveň to byla již má čtvrtá sezóna strávená v paddocku GP2/GP3. Ale oproti minulým letům zde byl velký rozdíl. Dřív jsem se totiž zaměřovala výhradně na GP2. GP3 jsem příliš nevěnovala pozornost - slabá auta, piloti ještě děti… Letos jsem to však pojala přesně obráceně. Prioritou se pro mě stala GP3, a GP2 šla téměř mimo mě. Důvodů to mělo hned několik. V minulosti se mi vozy GP3 vážně nelíbily, vůbec nedokázali člověka nadchnout a to ani na trati za umělého osvětlení. Ale v letošní sezóně byl zaveden již třetí model vozů této série. A auta se opravdu povedla, na pohled krásná, dosahovaly mnohem větších rychlostí a zvuk byl také úplně o něčem jiném. Pro mě to byla láska na první pohled.

Co jsem zažila v sezóně 2015

29. prosince 2015 v 21:59 | šárka
Letos má aktivita tady na blogu téměř ustala. Je to dáno hlavně tím, že motorsport si teď užívám více naživo než online. Samotné navštěvování závodů sice nemá za důsledek, že nemohu na blog psát, ale vydělávání si na závody už jo. Dokonce jsem si našla i druhou práci, abych vše ufinancovala. A vyplatilo se, získané zážitky za to stojí. V únoru jsem na tomto blogu zveřejnila článek Má přání, a některá z nich se mi už splnila, k tomu se přidala spousta dalších zajímavých věcí...Takže jaká má přání ze začátku tohoto roku už jsou skutečností?

Na Nazionale Piloti jako novinář

Začněme tím přáním, které bylo asi nezjednoduší, a to navštívit fotbalový zápas Nazionale Piloti jako novinář. Zatím jsem ho totiž navštěvovala jen jako fanoušek. Toto přání se mi splnilo letos v Monaku v rámci Velké ceny. I když tentokrát tam mnoho pilotů F1 nehrálo. Jen Felipe Massa, Sergio Pérez, Carlos Sainz, Will Stevens a Roberto Merhi. Mě ale ke štěstí stačili kluci z Manoru a Marcuse jsem tam stejně neočekávala, takže za mě bylo všechno v pořádku.


 
 

Reklama
__flashReplacement__